Prowadzący 1

środa godz. 13.40 – 14.25 dla kl. VIII / sala nr. 38
piątek godz. 12.45 – 13.30 dla kl. VI (zdw, gazetka) / sala nr 111

O nas

W zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych dla klasy ósmej uczestniczą uczniowie, którzy chcą powtórzyć wiadomości do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Także ci, którzy chcą nadrobić zaległości, przygotować się do poprawy ocen.

W zajęciach dydaktycznych dla klasy siódmej uczestniczą uczniowie, którzy chcą poprawić oceny, poznać więcej, podzielić się wiadomościami z innymi.

Klasa piąta redaguje gazetkę szkolną „Stop 30!”, uczniowie zgłębiają wiedzę polonistyczną, a także mogą poprawiać oceny.

Prowadzący 2

Mirela Rubin – Lorek

poniedziałek godz. 13.40 – 14.25 dla kl. V / sala nr 110

O nas

Wymiennie co drugi wtorek są to zajęcia literackie oraz dydaktyczno-wyrównawcze. Celem kółka literackiego jest poznanie perełek literatury dla dzieci, rozszerzenie zakresu słownictwa, zabawy językowy, twórcza aktywność uczniów. Celem zajęć dydaktyczno-wyrównawczych jest wyrównywanie szans edukacyjnych, nadrabianie zaległości związanych z dłuższą nieobecnością ucznia w szkole.

Prowadzący 3

Marta Kidoń