Naukowe 2018/19

Dyktando Niepodległościowe

Natalia Bogucka i Aleksandra Szot z kl. VIII b zakwalifikowały się do finału „Dyktanda Niepodległościowego” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów.


Artystyczne 2018/19

Młode Talenty Dzielnicy VIII – Reflektory 2018

W środę 12 grudnia w Ośrodku Sportu i Kultury w Sidzinie miał miejsce finał zmagań artystycznych uczniów Dzielnicy VIII w kategorii wokalnej i recytatorskiej. Naszym jedynym reprezentantem był Bartosz Brzuchacz z kl. VII b. Bartek zakwalifikował się do ścisłego finału, w którym rywalizowało sześciu wokalistów. Ostatecznym werdyktem jury przyznało mu I MIEJSCE. Gratulacje!

Dębnicki Przegląd Piosenki Ułańskiej

W międzyszkolnym konkursie piosenki placówek Dzielnicy VIII zorganizowanym w ramach projektu „Przytulmy Polskę do serca” Bartosz Brzuchacz zajął I MIEJSCE w starszej kategorii wiekowej, Julia Gawłowska zajęła II MIEJSCE w tej samej kategorii, a Nadia Kunz III MIEJSCE w młodszej.

Mam biało-czerwone serce – konkurs recytatorski

W międzyszkolnym konkursie recytatorskim placówek Dzielnicy VIII zorganizowanym przez SP 110 ramach projektu „Przytulmy Polskę do serca” Bartosz Brzuchacz z kl. VII b zajął III MIEJSCE w starszej kategorii wiekowej, a Nadia Kunz z kl. I a – I MIEJSCE w młodszej, w tej samej kategorii Zbigniew Szerszeń  z kl. II a zdobył III MIEJSCE. Wyróżnienia otrzymali: Kinga Dragan i Tymoteusz Musielak.


Sportowe 2018/19

Ogólnopolski Mityng Pływacki Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka

Dnia 17 października 2018 r. uczniowie klasy VII a wzięli udział w Ogólnopolskim Mityngu Pływackim Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka, który odbył się w Chrzanowie. Znów mogą się pochwalić swoimi zwycięstwami.

  • Jagoda Litner I miejsce stylem dowolnym na 25 m kobiet,
  • Justyna Waligórska II miejsce stylem dowolnym na 25 m kobiet,
  • Mikołaj Mruszczak II miejsce stylem dowolnym na 25 m mężczyzn,
  • Jagoda Litner I miejsce stylem grzbietowym na 25 m kobiet,
  • Justyna Waligórska II miejsce stylem grzbietowym na 25 m kobiet,
  • Mikołaj Mruszczak III miejsce stylem grzbietowym na 25 m mężczyzn.

Religijne 2018/19

Konkurs wiedzy o św. Janie Pawle II

Do etapu diecezjalnego konkursu o św. Janie Pawle II „Nie bójcie się przygarnąć Chrystusa” zakwalifikowały się uczennice:

Lp.Imię i nazwisko ucznia Liczba punktów Klasa
1.Aleksandra Szot37VIII b
2.Anna Lejczak35VIII b
3.Natalia Bogucka33VIII b
4.Julia Gawłowska33VIII b
5.Julia Gorayska33VIII b
6.Karolina Kozak33V b
7.Natalia Marut32V b