Menu

Informacje oraz dokumenty do pobrania

Informacje 

  • Koszt wydania duplikatu legitymacji wynosi 9 złotych.
  • Koszt wydania duplikatu świadectwa wynosi 26 złotych.

Dokumenty do pobrania

Kryteria oceniania i wymagania na poszczególne oceny z przedmiotów dla klas:

Materiały z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej nr 3

DYŻURY  NAUCZYCIELI  W  ROKU  SZKOLNYM  2023/2024

LP

NAZWISKO I  IMIĘ NAUCZYCIELA

DZIEŃ I GODZINA DYŻURU

1.      

Arciszewska Joanna

Wtorek  8.45 – 9.40

2.      

Belniak – Bućko  Elżbieta

Środa 13.40 – 14.25

3.      

Bil  Katarzyna

Czwartek 8.00 – 8.45

4.      

Bronikowska  Ewa

Środa  15.30 – 16.15

5.      

Bujak  Jadwiga

Czwartek  10.35 – 11.35

6.      

Chojka  Anna

Piątek  10.45 – 11.30

7.      

Cyankiewicz  Agnieszka

Czwartek  8.50 – 9.50

8.      

Czepiel  Elżbieta

Czwartek  14.00 – 15.00

9.      

Dąbek  Magdalena

Poniedziałek  8.55 – 9.40

10.  

Glanowska  Krystyna

Poniedziałek  16.00 – 17.00

11.  

Grzyb  Genowefa

Środa  9.50 – 10.50

12.  

Imiołek  Patrycja

Środa  11.30 – 12.30

13.  

Kaczmarczyk  Anna

Czwartek  7.00 – 8.00

14.  

Kaczmarczyk  Magdalena

Piątek  11.40 – 12.40

15.  

Kaja  Dorota

Poniedziałek  13.40 – 14.30

16.  

Karkowski  Adrian

Poniedziałek  10.45 – 11.30

17.  

Kawęska  Agata

Czwartek  11.40 – 12.40

18.  

Kidoń  Marta

Czwartek  12.30 – 13.15

19.  

Kunicka  Teresa

Piątek  10.40 – 11.40

20.  

Kurak  Ewa

Poniedziałek  13.25 – 14.25

21.  

Maroń  Mirosław

Piątek  14.25 – 15.25

22.  

Moskal  Dominika

Środa  8.55 – 9.40

23.  

Mytnik  Ewa

Wtorek  9.50 – 10.35

24.  

Nowicka  Monika

Czwartek  12.00 – 13.00

25.  

Omar Anna

Poniedziałek 12.15 – 12.45 , 15.30 – 16.00

26.  

Pająk  Katarzyna

Wtorek  13.40 – 14.25

27.  

Pawlik  Katarzyna

Środa  8.00 – 8.45

28.  

Per  Alicja

Piątek  8.55 – 9.40

29.  

Rochowiak  Monika

Piątek  12.10 – 12.45

30.  

Skowronek  Marta

Piątek  10.00 – 11.00

31.  

Skóra  Kinga

Piątek  10.45 – 11.30

32.  

Smoleń Bożena 

Wtorek 15:20 – 15:50

33.  

Stawny  Agnieszka

Poniedziałek  11.30 – 12.30

34.  

Suchoń  Kinga

Poniedziałek  10.45 – 11.30

35.  

Szewczyk  Kinga

Wtorek  9.50 – 10.35

36.  

Ścipień  Joanna

Poniedziałek  10.45 – 11.30

37.  

Świstak – Wójcik  Patrycja

Wtorek  14.30 – 15.30

38.  

Świtalska  Małgorzata

Czwartek  12.40 – 13.25

39.  

Wacławek – Kusy Joanna

Środa  8.00 – 8.45

40.  

Wiśniewska  Anna

Pierwszy poniedziałek  miesiąca

7.00 – 8.00

       41.

Wojtowicz  Agnieszka

Poniedziałek  9.40 – 10.40