Od 28 marca, w warunkach dodatkowych obostrzeń sanitarnych w świetlicy mogą przebywać dzieci rodziców walczących z covidem.

Świetlica czynna:

od poniedziałku do piątku 7:00 – 17:00 (w warunkach nauki stacjonarnej)

Wychowawcy świetlicy:

• Dominika Domarecka – klasa I a / s.108
  • Katarzyna Pawłowska – klasa I b / s.103
  • Magdalena Kaczmarczyk – klasa II a / s.104
  • Joanna Makoła – klasa II b / s. 109
  • Anna Michalik, Kamila Usnarska – klasa III a / świetlica-parter
  • Barbara Kozłowska – klasa III b / s. 110
  • Klasy przebywają pracują w salach świetlicowych na parterze.

A.M.

Praca świetlicy

W naszej świetlicy dbamy o zrównoważony rozwój dziecka pracujemy z godnie z zasadami pedagogiki zabawy, tak,  aby zaspokoić potrzeby dzieci. Uczniowie spędzając czas wolny, odpoczywają, bawią się, jednocześnie rozwijają zainteresowania, zaspokajają potrzeby ruchu, tworzenia, działania w grupie. Aby uniknąć przepełnienia i hałasu popołudniami zajęcia świetlicowe odbywają się, oprócz głównej świetlicy, w czterech salach lekcyjnych.

Współpracujemy z Fundacją Znaczy się, która organizuje u nas bezpłatne warsztaty artystyczne. Regularnie, przez cały rok korzystamy z sali gimnastycznej, a w sezonie z boiska i placu zabaw. Dbmy o relaks i wyciszenie emocji dzieci, w ramach zajęć świetlicowych odbywają się zajęcia z muzykoterapii  (kamertonowej). W ramach świetlicy działa również Koło Muzyczno – Teatralne, do którego należą uczniowie w różnym wieku, także starsi.

Jeżeli chcesz przeczytać o codziennej pracy świetlicy otwórz bloga pod adresem :