Świetlica czynna:

od poniedziałku do piątku 7:00 – 17:00

Wychowawcy świetlicy:

• Anna Michalik, Katarzyna Pawłowska, Kamila Usnarska – klasy 3a, klasy od 4–8, pracują w salach świetlicowych na parterze,
  • Barbara Kozłowska – klasa 3b sala 110
  • Dominika Domarecka – klasa 1a i 1 b sala 108 i 103
  • Magdalena Kaczmarczyk – klasa 2a sala 104
  • Joanna Makola – klasa 2b sala 109

Praca świetlicy

W naszej świetlicy dbamy o zrównoważony rozwój dziecka pracujemy z godnie z zasadami pedagogiki zabawy, tak,  aby zaspokoić potrzeby dzieci. Uczniowie spędzając czas wolny, odpoczywają, bawią się, jednocześnie rozwijają zainteresowania, zaspokajają potrzeby ruchu, tworzenia, działania w grupie. Aby uniknąć przepełnienia i hałasu popołudniami zajęcia świetlicowe odbywają się, oprócz głównej świetlicy, w czterech salach lekcyjnych.

Współpracujemy z Fundacją Znaczy się, która organizuje u nas bezpłatne warsztaty artystyczne.  Regularnie, przez cały rok korzystamy z sali gimnastycznej, a w sezonie z boiska i placu zabaw. Dbamy o relaks i wyciszenie emocji dzieci, w ramach zajęć świetlicowych odbywają się zajęcia z muzykoterapii  (kamertonowej). W świetlicy działa również koło muzyczno – teatralne. Świetlica współpracuje z Młodzieżowym  Domem Kultury Akademia Dziecka Tygrysek.

Jeżeli chcesz przeczytać o codziennej pracy świetlicy otwórz bloga pod adresem :