Świetlica czynna:

• Grażyna Micek – klasa II a
  • Agnieszka Cyankiewicz – klasa III a
  • Barbara Kozłowska – klasa III b
  • Anna Michalik, Magdalena Kaczmarczyk, Aleksandra Margas, klasy starsze / świetlica-parter

A.M.

Praca świetlicy

W naszej świetlicy dbamy o zrównoważony rozwój dziecka pracujemy z godnie z zasadami pedagogiki zabawy, tak,  aby zaspokoić potrzeby dzieci. Uczniowie spędzając czas wolny, odpoczywają, bawią się, jednocześnie rozwijają zainteresowania, zaspokajają potrzeby ruchu, tworzenia, działania w grupie. Aby uniknąć przepełnienia i hałasu popołudniami zajęcia świetlicowe odbywają się, oprócz głównej świetlicy, w czterech salach lekcyjnych.

Współpracujemy z Fundacją Znaczy się, która organizuje u nas bezpłatne warsztaty artystyczne. Regularnie, przez cały rok korzystamy z sali gimnastycznej, a w sezonie z boiska i placu zabaw. Dbmy o relaks i wyciszenie emocji dzieci, w ramach zajęć świetlicowych odbywają się zajęcia z muzykoterapii  (kamertonowej). W ramach świetlicy działa również Koło Muzyczno – Teatralne, do którego należą uczniowie w różnym wieku, także starsi.

Jeżeli chcesz przeczytać o codziennej pracy świetlicy otwórz poniższego bloga:

Świetlica – blog