Nasze grono pedagogiczne

 Imię i nazwisko Przedmiot Dyżur
mgr Joanna Arciszewskajęzyk angielskiWICEDYREKTORpon. 14.40 – 15.40
budynek SP 30
mgr Elżbieta Belniakpedagog specjalnywspomagający kl. 0śr. 9.30 – 10.00
budynek SP 30
mgr Katarzyna Biledukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. 0wt. 12.00 – 12.30
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Elżbieta Cholewiaklogopeda pt. 9.50 – 10.35
sala 208/SP 30
mgr Agnieszka Cyankiewiczjęzyk angielski, świetlica pon. 12.25 – 13.00
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Barbara Cynkdoradztwo zawodowe  
mgr Elżbieta Czepielpedagog specjalny DYREKTOR
(czasowe zastępstwo)
 
mgr Magdalena Dąbekedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. III bczw. 12.25 – 13.15
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Anna Dębska   
mgr Danuta Doboszinformatyka śr. 14.30 – 15.00
sala 111/SP 30
mgr Zygmunt Dutkiewiczwychowanie fizyczne śr. 12.30 – 13.00
sala gimnastyczna/SP 30
mgr Katarzyna Gajewskapedagog specjalnywspomagający kl. V apt. 9.50 – 10.35
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Dominika Gałysamatematyka czw. 11.40 – 12.25
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Krystyna Glanowskajęzyk polskiwychowawca kl. VIII bpon. 12.30 – 13.20
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Małgorzata Gofrońedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. III awt. 11.40 – 12.25
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Angelika Góraedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. I bpt. 8.50 – 9.35
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Jarosława Grzeszekchemia śr. 15.20 – 15.50, pokój nauczycielski/Skwerowa 3
mgr Genowefa Grzybreligia wt. 12.30 – 13.00
pokój nauczycielski/SP30
mgr Krystyna Gubernatbiblioteka w godzinach pracy
mgr Magdalena Kaczmarczykświetlica w godzinach pracy
mgr Dorota Kajaedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. II apt. 9.50 – 10.35
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Dorota Kaleciakjęzyk polski dla obcokrajowców  
mgr Ewa Kamińskabiologia, przyrodawychowawca kl. IV bwt. 9.50 – 10.35
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Adrian Karkowskihistoriawychowawca kl. VII bśr. 11.40 – 12.25,  pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Agata Kawęskajęzyk angielskiwychowawca kl. V apon. 9.50 – 10.35
pokój nauczycielski /SP 30
mgr Marta Kidońjęzyk polskiwychowawca kl. IV aśr. 9.50 – 10.35, pokój nauczycielski/Skwerowa 3
mgr Sylwia Kołdan – Bodzekedukacja
dla bezpieczeństwa
  
mgr Dorota Komisarczykpedagog specjalnywspomagający kl. VI aczw. 14.00 – 15.00, pokój nauczycielski/Skwerowa 3
mgr Barbara Kozłowskaświetlica w godzinach pracy
mgr Bożena Księskaplastyka czw. 10.35 – 11.35, pokój nauczycielski/Skwerowa 3
mgr Teresa Kunickamatematyka, informatykawychowawca kl. VIII aśr. 10.45 – 11.30, pokój nauczycielski/Skwerowa 3
mgr Ewa Kurakwos, świetlica wt. 8.55 – 9.40, pokój nauczycielski/Skwerowa 3
mgr Anna Kwiatkowskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. II bśr. 9.50 – 10.35
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Katarzyna Lorancpsycholog cz. 15.30 – 16.30, pt. 8.00 – 9.00
mgr Mirosław Marońfizyka pt. 13.40 – 14.30, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Anna Michalikświetlica w godzinach pracy
mgr Elżbieta Mietlickapedagog specjalny  
mgr Anna Miśkowiakpedagog specjalnywych. i wsp. kl. V bwt. 11.50 – 12.30
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Aneta Mroczekświetlica w godzinach pracy
mgr Aleksander Muzykwychowanie fizyczne  
mgr Ewa Mytnikedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. I awt. 11.30 – 12.25
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Monika Nowickatechnika pt. 8.55 – 9.40
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Anna Omargeografia wt. 11.30 – 12.25, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Maciej Pałczyńskimuzyka  
mgr Katarzyna Pawlikzajęcia korekcyjno – kompensacyjne  
mgr Katarzyna Pawłowskaświetlica w godzinach pracy
mgr Alicja Perpedagog specjalnywspomagający kl. IVacz. 8.55 – 9.40
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Kamila Półtorakurlop wychowawczy  
mgr Renata Pruswychowanie do życia w rodzinie  
mgr Monika Rochowiakreligia  
mgr Justyna Rostockaświetlica w godzinach pracy
mgr Mirela Rubin-Lorekjęzyk polski
język polski dla obcokrajowców
wychowawca. kl. V cwt. 9.50 – 10.35 
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Marta Skowronekpedagog szkolny czw. 15.00 – 16.30
mgr Agnieszka Stawnyjęzyk angielski śr. 9.30 – 10.30
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Kinga Suchońjęzyk hiszpański pt. 11.40 – 12.25, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Kamila Szadkowskaurlop wychowawczy  
mgr Jacek Szarek DYREKTOR 
mgr Kinga Szewczykpedagog specjalnywspomagający kl. VIII aczw. 11.40 – 12.25, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Agnieszka Szmydurlop roczny  
mgr Joanna Ścipieńpedagog specjalnywspomagający kl. III apt. 11.30 – 12.00
pokój nauczycielski/SP 30
lic. Małgorzata Świtalskajęzyk angielskiwychowawca kl. VI aczw. 10.45 – 11.25, pokój nauczycielski/Skwerowa 3
mgr Joanna Trzoswychowanie fizyczne śr. 12.45 – 13.30, pokój nauczycielski/Skwerowa 3
mgr Joanna Wacławek – Kusypedagog specjalnywspomagający kl. I aczw. 8.55 – 9.40
pokój nauczycielski/SP 30
lic. Agnieszka Wojtowiczmatematyka, informatykawychowawca kl. VII apt. 9.50 – 10.30, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Ewa Zarzyckapedagog szkolny pon. 14.10 – 16.10
gabinet pedagoga/SP 30