Nasze grono pedagogiczne

 Imię i nazwisko Przedmiot  Dyżur
mgr Joanna Arciszewskajęzyk angielskiwychowawca kl. V bwt. 10.45 – 11.30
pokój  nauczycielski/SP 30
mgr Katarzyna Bilpedagog specjalnywspomagający kl. I awt. 8.00 – 8.45,
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Bogusława Brożektechnika wt. 14.35 – 14.50
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Elżbieta Cholewiaklogopeda czw. 11.40 – 12.25
sala 202 / SP 30
mgr Agnieszka Cyankiewiczświetlica 

 w godzinach pracy

mgr Elżbieta Czepielpedagog specjalnyWICEDYREKTORczw. 13.00 – 14.00, sala 107
/SP 30
mgr Magdalena Dąbekedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. II bczw. 9.50 – 10.35
SP30, pokój nauczycielski
mgr Danuta Doboszinformatyka śr. 14.35 – 15.20
sala 111/SP 30
mgr Zygmunt Dutkiewiczurlop roczny 

 ___

mgr Katarzyna Gajewskapedagog specjalnywspomagający kl. IV awt. 10.45 – 11.30
SP30, pokój nauczycielski
mgr Dominika Gałysaurlop wychowawczy 

 ___

mgr Marta Garbacikchemia, matematyka czw. 8.50 – 9.35
SP30, pokój nauczycielski
mgr Krystyna Glanowskajęzyk polskiwychowawca kl. VII bpon. 13.00 – 13.30
SP30, pokój nauczycielski
mgr Małgorzata Gofrońedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. II aczw. 12.30 – 13.15
SP30, pokój nauczycielski
mgr Angelika Góraedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. 0czw. 12.00 – 12.30
SP30/pokój nauczycielski
mgr Krystyna Gubernatbiblioteka 

 w godzinach pracy

mgr Edyta Kabatmatematyka  
mgr Dorota Kajaedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. I apt. 9.50 – 10.35, SP30
pokój nauczycielski
mgr Ewa Kamińskabiologia, przyrodawychowawca kl. VIII bpon. 9.50 – 10.35
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Adrian Karkowskihistoriawychowawca kl. VI bpt. 9.50 – 10.35,  pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Agata Kawęskajęzyk angielskiwychowawca kl. IV apt. 8.55 – 9.40, pokój nauczycielski /SP 30
mgr Marta Kidońjęzyk polskiwychowawca kl. VIII aśr. 9.50 – 10.35, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Sylwia Kołdan – Bodzekedukacja
dla bezpieczeństwa
  
mgr Dorota Komisarczykpedagog specjalnywspomagający kl. V a 
mgr Barbara Kozłowskaświetlica 

 w godzinach pracy

mgr Jadwiga Koźmińskawychowanie fizyczneDYREKTOR 
mgr Bożena Księskaplastyka śr. 11.40 – 12.25
SP30, pokój nauczycielski
mgr Teresa Kunickamatematyka, informatykawychowawca kl. VII apt. 8.55 – 9.40
SP30, pokój nauczycielski
mgr Ewa Kurakwos, świetlica pon. 8.50 – 9.35, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Agnieszka Langjęzyk angielski pt. 8.55 – 9.40, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Mirosław Marońfizyka pt. 15.15 – 16.00, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Anna Michalikświetlica  w godzinach pracy
mgr Anna Miśkowiakpedagog specjalnywych. i wsp. kl. IV bpon. 10.45 – 11.30, SP30, pokój nauczycielski
mgr Beata Mitkaurlop wychowawczy 

 ___

mgr Agata Morozjęzyk angielski pt. 10.45 – 11.30, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Aneta Mroczekświetlica 

w godzinach pracy

mgr Aleksander Muzykwychowanie fizyczne śr. 13.40 – 14.25
sala gimnastyczna
mgr Ewa Mytnikedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. III bpt. 9.50 – 10.35
SP30, pokój nauczycielski
mgr Barbara Nowakedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. III aśr. 10.45 – 11.30
SP30, pokój nauczycielski
mgr Anna Omargeografia wt. 12.40 – 13.25, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Maciej Pałczyńskimuzyka pt. 12.30 – 13.20
SP30, pokój nauczycielski
mgr Katarzyna Pawlik   
mgr Jolanta Pawlusreligia śr. 8.00 – 8.45, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Katarzyna Pawłowskaurlop roczny  ___
mgr Alicja Perpedagog specjalnywspomagający kl. III apt. 10.35 – 11.20, SP30, pokój nauczycielski 
mgr Kamila Półtorakurlop wychowawczy 

___

mgr Jadwiga Rakedukacja przedszkolnawychowawca kl. 0czw. 12.00 – 13.00
SP30, pokój nauczycielski
mgr Monika Rochowiakreligia śr. 9.50 – 10.35
SP30, pokój nauczycielski 
mgr Teresa Rokoszpedagog specjalnywspomagający kl. VI aczw. 10.00 – 10.35, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Mirela Rubin-Lorekjęzyk polskiwychowawca. kl. IV cśr. 9.50 – 10.25
SP30, pokój nauczycielski
mgr Anna Rubiśpsycholog pon. 16.30 – 17.30
SP30 / biblioteka
mgr Marta Skowronekpedagog szkolny 

w godzinach pracy

mgr Kinga Suchońjęzyk hiszpański śr. 12.45 – 13.30, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Kamila Szadkowskaedukacja przedszkolnawychowawca. kl. I bśr. 8.55 – 9.40
SP30, pokój nauczycielski
mgr Jacek Szarekurlop rocznyDYREKTOR

 ___

mgr Kinga Szewczykpedagog specjalnywspomagający kl. VII aczw. 9.50 – 10.35, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Agnieszka Szmydpedagog specjalnywspomagający kl. VIII aśr. 11.40 – 12.25
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Joanna Ścipieńpedagog specjalnywspomagający kl. II apt. 11.30 – 12.00
SP30, pokój nauczycielski
lic. Małgorzata Świtalskajęzyk angielskiwychowawca kl. V aczw. 10.45 – 11.20
pokój nauczycielski/SP 30
mgr Joanna Trzoswychowanie fizyczne wt. 15.00 – 15.45
sala gimnastyczna/SP 30
mgr Joanna Wacławek – Kusyedukacja przedszkolnawspomagający kl. 0wt. 11.00 – 12.00
pokój nauczycielski/SP 30
lic. Agnieszka Wojtowiczmatematyka, informatykawychowawca kl. VI apt. 11.30 – 12.15, pokój nauczycielski /Skwerowa 3
mgr Ewa Zarzyckapedagog szkolny 

w godzinach pracy