Nasze grono pedagogiczne

 Imię i nazwisko Przedmiot Dyżur online za pomocą platformy Microsoft Teams
mgr Joanna Arciszewskajęzyk angielskiDYREKTORczw. 13.00 – 14.00
mgr Elżbieta Belniakpedagog specjalnywspomagający kl. Iapon. 8.55 – 9.40
mgr Katarzyna Biledukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. 0 
mgr Elżbieta Cholewiaklogopeda wt. 8.50 – 9.40
mgr Agnieszka Cyankiewiczjęzyk angielski pon. 10.45 – 11.30
mgr Kamila Cycakpedagog specjalnywspomagający kl. VI bśr. 9.50 – 10.35 
mgr Barbara Cynkdoradztwo zawodowe  
mgr Elżbieta Czepielpedagog specjalnywspomagający kl. 0 
mgr Magdalena Dąbekedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. III bśr. 13.30 – 14.45
mgr Anna Dębska   
mgr Danuta Doboszinformatyka czw. 14.40 – 15.25
mgr Dominika Domareckaświetlica  
mgr Małgorzata Dunikowskamatematyka pon. 18.00 – 19.00
mgr Zygmunt Dutkiewiczwychowanie fizyczne czw. 8.55 – 9.40
mgr Katarzyna Gajewskapedagog specjalnywspomagający kl. VI apon. 11.40 – 12.25
mgr Dominika Gałysamatematyka wt. 13.00 – 13.45
mgr Krystyna Glanowskajęzyk polskiwychowawca kl. IV bczw. 9.45 – 10.00
mgr Małgorzata Gofrońedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. III bpt. 9.50 – 10.35
mgr Angelika Góraedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. II bczw. 17.00 – 17.45
mgr Jarosława Grzeszekchemia wt. 12.30 – 13.15
mgr Genowefa Grzybreligia pon. 14.30 – 15.15
mgr Krystyna Gubernatbiblioteka w godzinach pracy
mgr Magdalena Kaczmarczykświetlica pt. 10.45 – 11.30
mgr Dorota Kajaedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. III apon. 18.00 – 18.45
mgr Dorota Kaleciakjęzyk polski dla obcokrajowców  
mgr Ewa Kamińskabiologia, przyrodawychowawca kl. V bśr. 9.50 – 10.35
mgr Adrian KarkowskihistoriaWICEDYREKTOR wychowawca kl. VIII bwt. 12.40 – 13.25
mgr Agata Kawęskajęzyk angielskiwychowawca kl. VI aśr. 9.00 – 9.45
mgr Marta Kidońjęzyk polskiwychowawca kl. V aśr. 16.00 – 16.45
mgr Sylwia Kołdan – Bodzekedukacja
dla bezpieczeństwa
  
mgr Dorota Komisarczykpedagog specjalnywspomagający kl. VII apt. 11.40 – 12.25
mgr Barbara Kozłowskaświetlica  
mgr Bożena Księskaplastyka czw. 16.00 – 17.00
mgr Teresa Kunickamatematyka, informatyka pt. 10.45 – 11.30
mgr Ewa Kurakwos, historia pon. 18.00 – 18.45
mgr Katarzyna Lorancpsycholog czw. 15.00 – 16.30 
mgr Joanna Makołaświetlica  
mgr Mirosław Marońfizyka czw. 16.00 – 16.40
mgr Anna Michalikświetlica  
mgr Aneta Mroczekedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. I bczw. 16.00 – 16.45
mgr Ewa Mytnikedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. II aczw. 10.45 – 11.30
mgr Monika Nowickatechnika czw. 20.00 – 20.30
mgr Dorota Okońskapedagog specjalnywspomagający kl. III apon. 14.30 – 15.10
mgr Anna Omargeografiawychowawca kl. VI bpon. 11.40 – 12.25
mgr Maciej Pałczyńskimuzyka pt. 8.00 – 8.45
mgr Katarzyna Pawlikzajęcia korekcyjno – kompensacyjne wt. 10.45 – 11.30
mgr Katarzyna Pawłowskaświetlica  
mgr Alicja Perpedagog specjalnywspomagający kl. V aśr. 16.00 – 16.45
mgr Renata Pruswychowanie do życia w rodzinie  
mgr Monika Rochowiakreligia wt. 13.30 – 14.40
mgr Justyna Rostockaświetlica  
mgr Mirela Rubin-Lorekjęzyk polski
język polski dla obcokrajowców
wychowawca kl. VI cśr. 18.00 – 18.45
mgr Marta Skowronekpedagog szkolny pon. 14.00 – 15.30
mgr Agnieszka Stawnyjęzyk angielskiwychowawca kl. VII bwt. 9.50 – 10.35
mgr Kinga Suchońjęzyk hiszpański pon. 8.55 – 9.40
mgr Kinga Szewczykpedagog specjalnywspomagający kl. VIII aczw. 8.15 – 9.00
mgr Joanna Ścipieńpedagog specjalnywychowawca, wspomagający kl. IV aczw. 10.45 – 11.30
lic. Małgorzata Świtalskajęzyk angielskiwychowawca kl. VII apon. 9.50 – 10.35
mgr Joanna Trzoswychowanie fizyczne wt. 10.45 – 11.30
mgr Kamila Usnarskaświetlica  
mgr Joanna Wacławek – Kusypedagog specjalnywspomagający kl. II aczw. 14.00 – 14.45
lic. Agnieszka Wojtowiczmatematyka, informatykawychowawca kl. VIII aśr. 18.00 – 18.45
mgr Ewa Zarzyckapedagog szkolny czw. 13.30 – 15.30