Menu

Ślubowanie klas pierwszych i powitanie zerówki

W piątek 13 października odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz powitanie zerówkowiczów. Zaproszeni rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w tańcu, piosence czy recytacji wierszy. Po uroczystości na dzieciaki czekał poczęstunek oraz niespodzianki od starszych kolegów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w zakładce „Z życia klas 0-3”.

red. Magdalena Dąbek

Zobacz także:

Aktualności

Wyniki ósmoklasistów

Miło nam poinformować, ze uczniowie naszej szkoły uzyskali wyniki wyższe niż w Polsce i Małopolsce. Odpowiednio uczniowie napisali:   Polska Małopolska Nasi uczniowie Język polski 61% 67% 80% Matematyka 52% 59% 65% Język angielski 66% 70% 86%  Dało nam to odpowiednio stanin najwyższy 9 z języka polskiego, stanin 7 wysoki z matematyki i stanin bardzo