Menu

Ślubowanie klas pierwszych i powitanie zerówki

W piątek 13 października odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz powitanie zerówkowiczów. Zaproszeni rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w tańcu, piosence czy recytacji wierszy. Po uroczystości na dzieciaki czekał poczęstunek oraz niespodzianki od starszych kolegów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w zakładce „Z życia klas 0-3”.

red. Magdalena Dąbek

Zobacz także:

Wyprawki dla klas 1-3 2026/2027

Wyprawka dla klasy 1a: – ryza papieru ksero – ⁠zeszyt A4 gładki (bez linii i kratek) 60 kartek – ⁠piórnik a w nim: 2 miękkie ołówki, miękkie kredki min. 6 kolorów, pisaki, gumka, klej w sztyfcie, nożyczki (odpowiednie dla leworęcznych), linijka 12 cm, strugaczka – ⁠teczka A4 na gumkę (podpisana) – ⁠małe stojące liczydło –

,,Polska w moich oczach”

Część literacka I m. – Sofiia, kl. 8a II m. – Sviataslau, kl. 6b III m. – nie przyznano Wyniki konkursu literacko-plastycznego pt. ,,Polska w moich oczach” dla uczniów cudzoziemskich naszej szkoły, uczęszczających na zajęcia z języka polskiego jako obcego/drugiego. Część plastyczna kl. 1-3 I m. – Anastasiya, kl. 3a II m. – Marheryta, kl.