I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora PSP Sióstr Pijarek w Krakowie.
Nasza szkoła została zaproszona na rozgrywki, w których udział wzięło 4 chłopców i 4 dziewczyny z klas 4-8. Zawody były bardzo wyrównane, pełne emocji i zaciętej rywalizacji. Nasi uczniowie wykazali