26 listopada odbyły się XV Ogólnopolskie Mistrzostwa sztafet na ergometrze wioślarskim.
Szkołę reprezentowały 3 sztafety dziewcząt. Wszystkie walczyły dzielnie do ostatniego pociągnięcia wioseł i zajęły wysokie miejsca.

I miejsce – Tola Wieczorek najlepszy czas zawodów w kat. dziewcząt młodszych,
I miejsce – Magda Skrobek, Nina Zajączkowska, Tola Wieczorek w kat. sztafet dziewcząt młodszych,
V miejsce – Basia Szczechowicz, Darina Beute, Helena Waligóra, Anna Hubitska w kat. sztafet dziewcząt młodszych,
I miejsce – Sofiia Denysowa, Róża Czaplińska, Olga Janik w kat. sztafet dziewcząt starszych.

Gratuluję wspaniałych wyników.

W zawodach udział wzięło 128 osób w 33 sztafetach, w biegach Mistrzów, szkół podstawowych, ponadpodstawowych i wózkowiczów.
Startowały drużyny z Bydgoszczy, Warszawy, Rabki, Poskwitowa oraz ze szkół podstawowych i liceów w Krakowie.
Medale, puchary i dyplomy wręczał Robert Niesyczyński – medalista Mistrzostw Świata, paraolimpijczyk.

red. Jadwiga Bujak