Serdecznie zapraszamy przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na dni otwarte.

15 maja w godz. 16.45-17.30 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci. Dla Rodziców prelekcja psychologa „Dojrzałość szkolna”.

22 maja w godz. 16.45-17.30 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci. Dla Rodziców prelekcja logopedy „Wspieranie rozwoju mowy dziecka”.

Szkoła w okresie pandemii

Od 25 maja istnieje możliwość zapisania dziecka z kl.I – III na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. W tym celu należy dzień wcześniej skontaktować się z Dyrektorem Szkoły, zapoznać się z obowiązującymi procedurami oraz dostarczyć wymagane dokumenty, a także wyposażyć dziecko w niezbędne przybory.

Opiekę nad dziećmi sprawują nauczyciele świetlicy. Nie jest realizowana podstawa programowa.

Procedury są do pobrania na Librusie.

Konsultacje dla klas starszych odbywają się online.

Kochane Uczennice! Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Dziecka wszyscy nauczyciele naszej Szkoły życzą Wam samych radosnych dni, zdrowia, uśmiechu na twarzy i żebyśmy mogli jak najprędzej się spotkać w szkolnym budynku. Pozdrawiamy!

Biblioteka szkolna

Od 25 maja wznawia działalność biblioteka szkolna. Punkt kontaktowy zwrotów/wypożyczeń znajduje się na portierni.

Konieczne jest zwrócenie wszystkich książek bibliotecznych do dnia 10 czerwca – w godzinach pracy szkoły, tj. codziennie od 8.00 – 14.00. Do każdego egzemplarza należy włożyć kartkę z informacją: nazwisko ucznia, klasa, data zwrotu.

Istnieje możliwość wypożyczenia, po uprzednim zamówieniu przez Librus.