Z radością informujemy, że 27.05.2019 r. uczniowie klasy VIII a reprezentowali naszą szkołę w XX Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Lekkiej Atletyce z następującymi wynikami:
Jagoda Litner – II miejsce w pchnięciu kulą oraz I miejsce w skoku w dal;
Mikołaj Mruszczak – III miejsce w biegu na 100 m;
Justyna Waligórska II miejsce w biegu na 400 m oraz III miejsce w biegu na 800 m.
Gratulujemy!

Agnieszka Szmyd

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:

STRONIE ARCHIWALNEJ

Rozpoczęcie roku szkolnego

W dniu 2 września 2019 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Na uroczystość przybyli rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Otwarcia nowego roku szkolnego dokonała p. dyrektor Elżbieta Czepiel.

Podręczniki

Nowe podręczniki dla klas trzecich, szóstych oraz V a będą wydawane w terminie uzgodnionym z wychowawcami klas – po wykonaniu niezbędnych czynności księgowych oraz uzupełnieniu ewidencji bibliotecznej.