Menu

Wycieczka rowerowa w ramach projektu STARS

We wrześniu uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wycieczce rowerowej na tor rowerowy w Parku Lotników Polskich.
Jechali infrastrukturą rowerową poznając ścieżki rowerowe, drogi rowerowe, kontrapasy i uczyli się poruszać po pasie drogowym.
Na torze rowerowym doskonalili swoje umiejętności techniczne jazdy rowerem i świetnie się bawili.
Zabawa była przednia tak, że niektórzy musieli wracać połowę drogi o jednym pedale  🙂

red. Jadwiga Bujak

Zobacz także:

Zimowe Igrzyska Emil Open

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3a Dawid Kołek uczestniczył w Zimowych Igrzyskach , które odbyły się w Czeskich Budziejowicach i w ośrodku narciarskim Lipno. Rywalizowali sportowcy z 4 krajów – Czech, Słowacji, Polski i Węgier! Od niedawna do projektu zaproszeni są również zawodnicy z Albanii. Dawid startował w konkurencji narciarstwo alpejskie, gdzie zajął I

Wolontariusze WOŚP

W niedzielę 28.01.2024 roku już po raz 32 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem „Płuca po pandemii”.  Uczniowie klasy 3a Zofia Buzon – Błasiak i Aleksander Bularz zostali wolontariuszami WOŚP. Brawo!