Międzynarodowy Dzień Teatru, uroczyście obchodzony 27 III każdego roku, był doskonałą okazją, aby wystawić klasowe przedstawienie. Klasa IV B z tej okazji adaptowała utwór Aleksandra Puszkina pt. ,,Bajka o rybaku i rybce”. Zaproszeni goście – równoległe klasy czwarte oraz p. Dyrektor i nauczyciele mogli obejrzeć dwa mini spektakle kukiełkowe. Trema dała się we znaki, ale i tak przedstawienia podobały się! Brawo dla aktorów lalkarzy, brawo dla uczniów, którzy wykonali kukiełki i dekorację!

Zobacz także:

Aktualności

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:


STRONIE ARCHIWALNEJ

Zakończenie roku

Zakończenie roku odbyło się w środę 19 czerwca. O godz. 8.30 pożegnliśmy klasy starsze (IV – VIII), natomiast o godz. 11.00 młodsze (0 – III) – wszystkie uroczystości miały miejsce w budynku przy ul. Konfederackiej. 12.