Ten wyjątkowy dzień dzieci obchodziły w swoich klasach.

Zerówka

Klasa 1

Klasa 2 a

Klasa 2a do matematycznych zmagań zaprosiła swoje misie.

Klasa 2 b

Klasa 2b obejrzała prezentację multimedialną o tym dniu, wykonała pracę plastyczne, z wykorzystaniem programu Wordwall rozwiązywała zagadki, labirynty, rebusy. Czytaliśmy fragmenty książek o misiach m.in. Cz. Janczarski „Miś Uszatek”,

Klasa 3 a

25 listopada zaprosiliśmy do naszej klasy szczególnych gości, którzy tego dnia obchodzili swoje święto. Pluszowe maskotki, bo o nich mowa, aktywnie uczestniczyły w lekcjach. Najpierw próbowaliśmy oszacować dokąd dojedziemy, układając misie na korytarzu. Tylko jednej osobie udało się prawidłowo wytypować miejsce. Potem sprawdzaliśmy czy nasi przyjaciele zajmą długość naszej sali. Zabrakło dosłownie 1 misia, żeby się udało. Każdy z nas zmierzył swojego pluszaka centymetrem krawieckim i ćwiczyliśmy dodawanie i odejmowanie w słupkach. Na zajęciach plastycznych powstały wspaniałe misiowe dzieła. A na koniec wysłuchaliśmy kolejnego rozdziału z książki ,,Kuba niedźwiedź”, Kolekcję Kubuś i przyjaciele, oraz ,,Pamiętnik czarnego Noska” .

Klasa 3 b

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia klasa 3b spędziła na tworzeniu własnego portretu misia. Uczniowie obejrzeli fragmentu filmu o najpopularniejszym misiu świata – Padingtonie oraz zaprezentowali swoje ulubione pluszaki.

Zobacz także:

Klasy 2 i 3 w Bochni

W dniach 26-27 stycznia uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Bochni i Niepołomic. Szczegóły w zakładce ,,Z życia klas 0-3″. Zapraszamy