W  dniu 2 września 2019 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. O godz. 8.30 na uroczystość przybyli rodzice, uczniowie oraz najmłodsze dzieci szkolne, czyli „zerówka” i dwie klasy pierwsze. Otwarcia nowego roku szkolnego dokonała Pani dyrektor Elżbieta Czepiel.
Klasa 3 a pod opieką Pani Małgorzaty Gofroń przedstawiła oryginalny program artystyczny, z którego dowiedzieliśmy się, jakie wartości są w naszej szkole najważniejsze.

Rozpoczęcie roku dla klas starszych odbyło się godzinę później, a przed zgromadzonymi gośćmi zaprezentowała się klasa 6 b pod opieką p. Joanny Arciszewskiej.