W dniu 2 września 2019 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. O godz. 8.30 na uroczystość przybyli rodzice, uczniowie oraz najmłodsze dzieci szkolne, czyli „zerówka”. Otwarcia nowego roku szkolnego dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Czepiel.
Klasa III a pod opieką p. Małgorzaty Gofroń przedstawiła oryginalny program artystyczny, z którego dowiedzieliśmy się, jakie wartości są w naszej szkole najważniejsze.

Rozpoczęcie roku dla klas starszych odbyło się godzinę później, a przed zgromadzonymi gośćmi zaprezentowała się klasa VI b pod opieką p. Joanny Arciszewskiej.

red. Dorota Kaja

Zobacz także:

Aktualności

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:


STRONIE ARCHIWALNEJ

Projekty ,,Uniwersytetu Dzieci”

W bieżącym roku szkolnym trzy klasy młodsze realizują scenariusze z projektu Uniwersytetu Dzieci. W ramach realizacji projektu ,,Inspiruję do nauki” tworzone są i realizowane w klasie 1 a cykle lekcji na podstawie scenariuszy Uniwersytetu Dzieci. Projekt realizuje p. Ewa Mytnik.

Aktualności

Święto Niepodległości

W piątek 8 listopada uczciliśmy kolejną rocznicę odzyskania niepodległości. Klasa VII b pod opieką p. Adriana Karkowskiego i p. Macieja Pałczyńskiego zaprosiła nas na przedstawienie, które poprzez kompilację scenek historycznych przybliżyło temat walki o niepodległość w okresie zaborów oraz pierwszej wojny światowej.