Menu

Pokaz mody rowerowej

Październikowy pokaz mody rowerowej odbył się przy wyśmienitej pogodzie. Dziewczęta pięknie wyglądały i świetnie się bawiły.
Następnym razem zapraszam więcej osób do udziału w wydarzeniu.

Szkolny Koordynator Stars
Jadwiga Bujak

Dziewczynki w przebraniach na rowerach

Zobacz także:

Zimowe Igrzyska Emil Open

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3a Dawid Kołek uczestniczył w Zimowych Igrzyskach , które odbyły się w Czeskich Budziejowicach i w ośrodku narciarskim Lipno. Rywalizowali sportowcy z 4 krajów – Czech, Słowacji, Polski i Węgier! Od niedawna do projektu zaproszeni są również zawodnicy z Albanii. Dawid startował w konkurencji narciarstwo alpejskie, gdzie zajął I

Wolontariusze WOŚP

W niedzielę 28.01.2024 roku już po raz 32 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem „Płuca po pandemii”.  Uczniowie klasy 3a Zofia Buzon – Błasiak i Aleksander Bularz zostali wolontariuszami WOŚP. Brawo!