Miło nam było przeczytać skierowane do pracowników szkoły serdeczne słowa od rodziny Vovy, ucznia z Ukrainy, który przebywał z nami tylko jeden semestr, ale udało mu się zaaklimatyzować, opanować język polski oraz ukończyć szkołę z wyróżnieniem.

Шановне Панство!

Сім’я Григор’євих хоче від щирого серця подякувати адміністрації  Школи №30 в Кракові. В січні 2019 року ми переїхали з України до Кракова. Незабаром, звернулись до шкільного секретаріату з проханням зачислити нашого молодшого сина Володимира Григор’єва до 8-го класу. Дякуючи їх прихильності, син був прийнятий без жодних перешкод. Працівники секретаріату надали нам всю необхідну інформацію і документи. Це дозволило нашому сину розпочати навчання в школі. Окремо хочемо подякувати директору і всім вчителям за ретельне приготування нашого сина до державних екзаменів. Дякуючи професіоналізму вчителів, Вова зміг закінчити школу з відзнакою. Також, вдячні за надання додаткових уроків польської мови і за можливість користуватися словником під час складання екзаменів.

Дякуємо за все! Нехай Бог Вас береже!

З повагою, сім’я Григор’євих

Szanowni Państwo!

Moja rodzina Grygoriewych chciała z całego serca podziękować pracownikom administracyjnym Szkoły Podstawowej nr 30 w Krakowie. W styczniu 2019 roku, przenieśliśmy się z Ukrainy do Krakowa. Krótko po przyjeździe przyszliśmy do Państwa szkolnego sekretariatu z prośbą o zapisanie naszego młodszego syna Volodymyra Grygorieva, do ósmej klasy. Dzięki Państwa uprzejmości syn został przyjęty bez żadnych przeszkód. Panie w sekretariacie udzieliły nam szczegółowych informacji i przekazały potrzebne druki. Umożliwiło to naszemu synowi rozpoczęcie nauki w Państwa Szkole. Chcemy złożyć osobne podziękowania dla Pani wicedyrektor Szkoły oraz wszystkim nauczycielom za rzetelne przygotowanie naszego syna do egzaminów ósmoklasisty. Dzięki profesjonalnym nauczycielom Vova mógł ukończyć Szkołę Podstawową nr 30 z wyróżnieniem. Jesteśmy także wdzięczni za zorganizowanie dodatkowych lekcji języka polskiego oraz za możliwość skorzystania ze słownika języka polskiego podczas końcowych egzaminów.

Za to wszystko, bardzo dziękujemy! Niech Bóg Was strzeże!

Z poważaniem

rodzina Grygorievych

red. Krystyna Gubernat

Zobacz także:

Aktualności

Podziękowanie

Składam serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za współpracę, wzajemną pomoc i wyrozumiałość okazywaną w trakcie zdalnego nauczania. Było ono dla każdego z nas dużym wyzwaniem.

Wyprawki kl.I, kl.0 na rok 2020/21

Wyprawka ucznia klasy pierwszej to: piórnik z wyposażeniem, teczki na gumkę, strój gimnastyczny…


Wyprawka dla oddziału przedszkolnego obejmuje: piórnik z wyposażeniem, patyczki, plastelinę…