W marcu kl. IV c brała udział w mini projekcie interdyscyplinarnym ,,O przyrodzie po polsku i angielsku”. Na języku polskim uczennice i uczniowie zajęli się roślinami o nazwie SUKULENTY od strony filologicznej – pomogła im w tym karta pracy. Na lekcji języka angielskiego uczestnicy projektu zmierzyli się z tekstem i ćwiczeniami w tym języku, traktującymi o sadzeniu i pielęgnacji roślin, jednocześnie poznając leksykę przyrodniczą. Na przyrodzie dzieci poznawały sukulenty od strony biologicznej, a wszystko zakończyło się własnoręcznym zasadzeniem rośliny. Miejmy nadzieję, że wszyscy zajmą się swoimi sukulentami, odpowiednio pielęgnując je w swych domach. Projekt przeprowadziły panie: Mirela Rubin-Lorek (j. polski), Małgorzata Świtalska (j. angielski) i Ewa Kamińska (przyroda).Dół formularza

Zobacz także:

Egzamin ósmoklasisty

Egzaminy ósmoklasisty odbędą się planowo w dniach 15 – 17 kwietnia w budynku głównym szkoły tj. przy ul.Konfederackiej 12. Przypominamy, że są to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów. Zgodnie z procedurą wejście do szkoły będzie zamknięte w godzinach 8.30 – 12.30.

Strajk – komunikat Dyrektora SP 30

Akcja strajkowa będzie kontynuowana w środę 17 kwietnia, lecz egzaminy ósmoklasisty odbywają się wg planu. W związku z trudnościami w obsadzie komisji egzaminacyjnych prosimy o nieprzysyłanie dzieci do świetlicy. W czasie trwania egzaminów nikt nie może wchodzić do szkoły ani z niej wychodzić – jest to rutynowa procedura. Szkoła funkcjonuje tylko w budynku przy ul. Konfederackiej. Obiady w dniach 15 – 17 kwietnia nie będą wydawane.

Aktualności

Nowa strona www

Witamy na NOWEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Jesteśmy w trakcie przenoszenia treści, dlatego też na razie więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie archiwalnej. Linkiem do archiwum jest baner szkoły po prawej stronie.