W marcu kl. IV c brała udział w mini projekcie interdyscyplinarnym ,,O przyrodzie po polsku i angielsku”. Na języku polskim uczennice i uczniowie zajęli się roślinami o nazwie SUKULENTY od strony filologicznej – pomogła im w tym karta pracy. Na lekcji języka angielskiego uczestnicy projektu zmierzyli się z tekstem i ćwiczeniami w tym języku, traktującymi o sadzeniu i pielęgnacji roślin, jednocześnie poznając leksykę przyrodniczą. Na przyrodzie dzieci poznawały sukulenty od strony biologicznej, a wszystko zakończyło się własnoręcznym zasadzeniem rośliny. Miejmy nadzieję, że wszyscy zajmą się swoimi sukulentami, odpowiednio pielęgnując je w swych domach. Projekt przeprowadziły panie: Mirela Rubin-Lorek (j. polski), Małgorzata Świtalska (j. angielski) i Ewa Kamińska (przyroda).Dół formularza

Zobacz także:

Aktualności

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:


STRONIE ARCHIWALNEJ

Zakończenie roku

Zakończenie roku odbyło się w środę 19 czerwca. O godz. 8.30 pożegnliśmy klasy starsze (IV – VIII), natomiast o godz. 11.00 młodsze (0 – III) – wszystkie uroczystości miały miejsce w budynku przy ul. Konfederackiej. 12.