Niech Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, pragniemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni. Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc: dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro!

Dyrekcja i pracownicy SP 30

Ostatnie nasze spotkanie starym roku miało miejsce 20 grudnia. Wszyscy zgromadzili się w sali widowiskowej kościoła parafialnego, aby obejrzeć „Bajkowe jasełka”. Przedstawienia przygotowała s. Łucja z uczniami klas trzecich. Do szopki wędrowały baśniowe postacie, choć nie zabrakło również i tych tradycyjnych. Teksty kolęd zostały na potrzeby scenariusza nieco zmodyfikowane, jednocześnie z przyjemnością słuchaliśmy znanych od wielu pokoleń melodii.

red. Krystyna Gubernat

Zobacz także:

Aktualności

INNOWACJA PEDAGOGICZNA „KODUJEMY, BO UMIEMY!”

Jeszcze niedawno programowanie było zajęciem dla wąskiej grupy specjalistów. Dziś programować może każdy! Za nauką programowania od najmłodszych lat przemawia kilka ważnych powodów. Programowanie: kształci umiejętność logicznego myślenia i zdolność do  rozwiązywania problemów, uczy ogólnych zasad myślenia i  poszukiwania optymalnych rozwiązań pojawiających się problemów, wymaga precyzyjnego formułowania własnych myśli oraz jasnego określenia celu, rozwija u

Dzień Babci i Dziadka

W ostatnim dniu przed zimowymi feriami uczniowie klas 0-3 świętowali Dzień Babci i Dziadka. Zaproszeni goście mogli podziwiać swoje wnuki podczas występu pt. „Cztery pory roku”. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w recytacji, tańcu, śpiewie. Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenkę „Moja babcia i mój dziadek” oraz wręczyli własnoręcznie zrobione upominki. red. i zdjęcia Magdalena Dąbek

DNI OTWARTE SZKOŁY

Zapraszamy kandydatów do Oddziału Przedszkolnego oraz klas pierwszych z rodzicami  na dni otwarte naszej szkoły w soboty  22 lutego 2020 r. i  14 marca 2020 r. od  godz. 10.00 To okazja do poznania szkoły, zwiedzania sal lekcyjnych! To możliwość rozmowy z nauczycielami i dyrekcją!  To zajęcia i atrakcje dla dzieci! Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi