Niech Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, pragniemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni. Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc: dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro!

Dyrekcja i pracownicy SP 30

Ostatnie nasze spotkanie starym roku miało miejsce 20 grudnia. Wszyscy zgromadzili się w sali widowiskowej kościoła parafialnego, aby obejrzeć „Bajkowe jasełka”. Przedstawienia przygotowała s. Łucja z uczniami klas trzecich. Do szopki wędrowały baśniowe postacie, choć nie zabrakło również i tych tradycyjnych. Teksty kolęd zostały na potrzeby scenariusza nieco zmodyfikowane, jednocześnie z przyjemnością słuchaliśmy znanych od wielu pokoleń melodii.

red. Krystyna Gubernat

Zobacz także:

Aktualności

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:


STRONIE ARCHIWALNEJ

Aktualności

„Nowy Rok bieży…”

Niech Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, pragniemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni. Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy…

Świąteczne spotkanie w SP z OI nr 30

19 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie Dyrekcji, Nauczycieli i zaproszonych Gości. Był to czas spotkań, rozmów i składania sobie życzeń. Nie obyło się bez upominków pod choinką wręczanych przez dwóch Mikołajów.