Niech Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, pragniemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni. Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc: dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro!

Dyrekcja i pracownicy SP 30

Ostatnie nasze spotkanie starym roku miało miejsce 20 grudnia. Wszyscy zgromadzili się w sali widowiskowej kościoła parafialnego, aby obejrzeć „Bajkowe jasełka”. Przedstawienia przygotowała s. Łucja z uczniami klas trzecich. Do szopki wędrowały baśniowe postacie, choć nie zabrakło również i tych tradycyjnych. Teksty kolęd zostały na potrzeby scenariusza nieco zmodyfikowane, jednocześnie z przyjemnością słuchaliśmy znanych od wielu pokoleń melodii.

red. Krystyna Gubernat

Zobacz także:

Aktualności

Podziękowanie

Składam serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za współpracę, wzajemną pomoc i wyrozumiałość okazywaną w trakcie zdalnego nauczania. Było ono dla każdego z nas dużym wyzwaniem.

Aktualności

Jubileusz 120-lecia Szkoły

W tym roku we wrześniu po raz sto dwudziesty rozpocznie się w SP 30 rok szkolny. Z tej okazji planujemy szereg działań. Główne uroczystości odbędą się pod koniec listopada, kiedy to mamy w planie okolicznościowe spotkanie z programem artystycznym, koncertem oraz wystawą – dla społeczności szkolnej, środowiska, zaproszonych gości oraz przede wszystkim absolwentów, których miło nam będzie ujrzeć ponownie w starych murach.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty

W piątek 31 lipca w godzinach 9.00 – 12.00 będą wydawane zaświadczenia o wyniku egzaminu. Obierać mogą osobiście rodzice lub uczniowie za pisemnym potwierdzeniem.