W środę 11 grudnia miał miejsce finał konkursu „Reflektory 2019” w eliminacjach wyłoniono najlepsze prezentacje wokalne i recytatorskie. Finalistów w kategorii starszej wybrano dziewięciu, znalazł się wśród nich Maciej Liptak, ale konkurencję miał na wysokim poziomie; między innymi uczniów szkół średnich.

W ostatecznych zmaganiach jury przyznało II MIEJSCE Annie Dardzińskiej w kategorii klas I – III. Ania wykonała „Piosenkę na cztery kopyta i wiatr” w stylu country.

Wcześniej tj. 26 listopada reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w eliminacjach wokalnych konkursu. Dwuetapowy przegląd wokalno-aktorski zorganizowany został przez Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie i Radę Dzielnicy VIII. Brało w nim udział około sześćdziesięciu uczestników ze szkół oraz placówek kultury. Naszymi reprezentantami byli: Kaja Kornajew z kl. VI a, Maciej Liptak z kl. VI a oraz Anna Dardzińska z kl. III b.

red. Krystyna Gubernat

Zobacz także:

Aktualności

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:


STRONIE ARCHIWALNEJ

Aktualności

„Nowy Rok bieży…”

Niech Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, pragniemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni. Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy…

Świąteczne spotkanie w SP z OI nr 30

19 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie Dyrekcji, Nauczycieli i zaproszonych Gości. Był to czas spotkań, rozmów i składania sobie życzeń. Nie obyło się bez upominków pod choinką wręczanych przez dwóch Mikołajów.