W środę 11 grudnia miał miejsce finał konkursu „Reflektory 2019” w eliminacjach wyłoniono najlepsze prezentacje wokalne i recytatorskie. Finalistów w kategorii starszej wybrano dziewięciu, znalazł się wśród nich Maciej Liptak, ale konkurencję miał na wysokim poziomie; między innymi uczniów szkół średnich.

W ostatecznych zmaganiach jury przyznało II MIEJSCE Annie Dardzińskiej w kategorii klas I – III. Ania wykonała „Piosenkę na cztery kopyta i wiatr” w stylu country.

Wcześniej tj. 26 listopada reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w eliminacjach wokalnych konkursu. Dwuetapowy przegląd wokalno-aktorski zorganizowany został przez Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie i Radę Dzielnicy VIII. Brało w nim udział około sześćdziesięciu uczestników ze szkół oraz placówek kultury. Naszymi reprezentantami byli: Kaja Kornajew z kl. VI a, Maciej Liptak z kl. VI a oraz Anna Dardzińska z kl. III b.

red. Krystyna Gubernat

Zobacz także:

Aktualności

Podziękowanie

Składam serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za współpracę, wzajemną pomoc i wyrozumiałość okazywaną w trakcie zdalnego nauczania. Było ono dla każdego z nas dużym wyzwaniem.

Wyprawki kl.I, kl.0 na rok 2020/21

Wyprawka ucznia klasy pierwszej to: piórnik z wyposażeniem, teczki na gumkę, strój gimnastyczny…


Wyprawka dla oddziału przedszkolnego obejmuje: piórnik z wyposażeniem, patyczki, plastelinę…