6 grudnia był wyjątkowym dniem dla wszystkich uczniów. Spędziliśmy go w różny sposób. Klasy 1 b, 2 a, 2 b i 3 b udały się do Cinema City ,,Bonarka”, aby obejrzeć 2 część filmu ,,Kraina Lodu”. Po powrocie do szkoły w salach czekały upominki pozostawione przez św. Mikołaja.

Klasa 3 a zorganizowała  mikołajkowy dzień gier planszowych i logicznych. Św. Mikołaj przyniósł prezenty i zagadki dla każdego, aby otrzymać prezent musieliśmy wykazać się refleksem i pomysłowością. A później mogliśmy grać w nasze ulubione gry: Monopoli, 5 Sekund, Twister, Dobble, Connect, Wieża (Jenga), Story Cubes,  Dixit i wiele innych.

Była świetna zabawa i dużo radości.

red. Dorota Kaja 

Zobacz także:

Aktualności

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:


STRONIE ARCHIWALNEJ

Aktualności

„Nowy Rok bieży…”

Niech Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, pragniemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni. Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy…

Świąteczne spotkanie w SP z OI nr 30

19 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie Dyrekcji, Nauczycieli i zaproszonych Gości. Był to czas spotkań, rozmów i składania sobie życzeń. Nie obyło się bez upominków pod choinką wręczanych przez dwóch Mikołajów.