6 grudnia był wyjątkowym dniem dla wszystkich uczniów. Spędziliśmy go w różny sposób. Klasy 1 b, 2 a, 2 b i 3 b udały się do Cinema City ,,Bonarka”, aby obejrzeć 2 część filmu ,,Kraina Lodu”. Po powrocie do szkoły w salach czekały upominki pozostawione przez św. Mikołaja.

Klasa 3 a zorganizowała  mikołajkowy dzień gier planszowych i logicznych. Św. Mikołaj przyniósł prezenty i zagadki dla każdego, aby otrzymać prezent musieliśmy wykazać się refleksem i pomysłowością. A później mogliśmy grać w nasze ulubione gry: Monopoli, 5 Sekund, Twister, Dobble, Connect, Wieża (Jenga), Story Cubes,  Dixit i wiele innych.

Była świetna zabawa i dużo radości.

red. Dorota Kaja 

Zobacz także:

Aktualności

Podziękowanie

Składam serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za współpracę, wzajemną pomoc i wyrozumiałość okazywaną w trakcie zdalnego nauczania. Było ono dla każdego z nas dużym wyzwaniem.

Aktualności

Jubileusz 120-lecia Szkoły

W tym roku we wrześniu po raz sto dwudziesty rozpocznie się w SP 30 rok szkolny. Z tej okazji planujemy szereg działań. Główne uroczystości odbędą się pod koniec listopada, kiedy to mamy w planie okolicznościowe spotkanie z programem artystycznym, koncertem oraz wystawą – dla społeczności szkolnej, środowiska, zaproszonych gości oraz przede wszystkim absolwentów, których miło nam będzie ujrzeć ponownie w starych murach.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty

W piątek 31 lipca w godzinach 9.00 – 12.00 będą wydawane zaświadczenia o wyniku egzaminu. Obierać mogą osobiście rodzice lub uczniowie za pisemnym potwierdzeniem.