Menu

Międzyszkolny Turniej Zbijaka

W październiku odbył się Międzyszkolny Turniej Zbijaka klas IV i młodszych w ramach współzawodnictwa szkół Dzielnicy VIII.
Reprezentacja naszej szkoły po wielu zaciętych meczach wywalczyła 6 miejsce.
Szkołę reprezentowali: Kasia Niepsuj,  Ilaria Krektun, Olga Kraszewska, Tosia Dziedzic, Antek Kowalówka, Sebastian Hrabia, Yosyf Hobitskyi, Jan Gąsior, Roman Dementiev.

red. Jadwiga Bujak

Zobacz także:

Zimowe Igrzyska Emil Open

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3a Dawid Kołek uczestniczył w Zimowych Igrzyskach , które odbyły się w Czeskich Budziejowicach i w ośrodku narciarskim Lipno. Rywalizowali sportowcy z 4 krajów – Czech, Słowacji, Polski i Węgier! Od niedawna do projektu zaproszeni są również zawodnicy z Albanii. Dawid startował w konkurencji narciarstwo alpejskie, gdzie zajął I

Wolontariusze WOŚP

W niedzielę 28.01.2024 roku już po raz 32 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem „Płuca po pandemii”.  Uczniowie klasy 3a Zofia Buzon – Błasiak i Aleksander Bularz zostali wolontariuszami WOŚP. Brawo!