Międzyszkolny Turniej Zbijaka

W październiku odbył się Międzyszkolny Turniej Zbijaka klas IV i młodszych w ramach współzawodnictwa szkół Dzielnicy VIII.
Reprezentacja naszej szkoły po wielu zaciętych meczach wywalczyła 6 miejsce.
Szkołę reprezentowali: Kasia Niepsuj,  Ilaria Krektun, Olga Kraszewska, Tosia Dziedzic, Antek Kowalówka, Sebastian Hrabia, Yosyf Hobitskyi, Jan Gąsior, Roman Dementiev.

red. Jadwiga Bujak

Zimowe Igrzyska Emil Open

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3a Dawid Kołek uczestniczył w Zimowych Igrzyskach , które odbyły się w Czeskich Budziejowicach i w ośrodku narciarskim Lipno. Rywalizowali sportowcy z 4 krajów – Czech, Słowacji, Polski i Węgier! Od niedawna do projektu zaproszeni są również zawodnicy z Albanii. Dawid startował w konkurencji narciarstwo alpejskie, gdzie zajął I

Wolontariusze WOŚP

W niedzielę 28.01.2024 roku już po raz 32 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem „Płuca po pandemii”.  Uczniowie klasy 3a Zofia Buzon – Błasiak i Aleksander Bularz zostali wolontariuszami WOŚP. Brawo!