Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami XXII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”.
W edycji specjalnej II miejsce zajęła – Zofia Całek (kl. 5 a), III miejsce – Radosław Kwiatkowski (kl. 6 a).
Finalistkami zostały:
Anna Lejczak (kl. 8 b),
Aleksandra Szot (kl. 8 b),
Karolina Szot (kl. 6 b),
Maria Kościńska (kl. 6 b).
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:

STRONIE ARCHIWALNEJ

Rozpoczęcie roku szkolnego

W dniu 2 września 2019 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Na uroczystość przybyli rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Otwarcia nowego roku szkolnego dokonała p. dyrektor Elżbieta Czepiel.

Podręczniki

Nowe podręczniki dla klas trzecich, szóstych oraz V a będą wydawane w terminie uzgodnionym z wychowawcami klas – po wykonaniu niezbędnych czynności księgowych oraz uzupełnieniu ewidencji bibliotecznej.