W poniedziałek 9 grudnia uczniowie kl. IV b pod opieką p. Krystyny Glanowskiej uczestniczyli w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez SP nr nr 110. Sąsiadująca z nami szkoła co roku promuje w ten sposób osobę swojego patrona. Reprezentowali nas: Bartosz Stach, Nikodem Dybała, Tomasz Knera, Szymon Grela i Karolina Mendyk. Wyróżnienie zdobył Bartosz Stach.

Zobacz także:

Aktualności

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:


STRONIE ARCHIWALNEJ

Aktualności

„Nowy Rok bieży…”

Niech Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, pragniemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni. Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy…

Świąteczne spotkanie w SP z OI nr 30

19 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie Dyrekcji, Nauczycieli i zaproszonych Gości. Był to czas spotkań, rozmów i składania sobie życzeń. Nie obyło się bez upominków pod choinką wręczanych przez dwóch Mikołajów.