5 grudnia odbyła się gala finałowa XVII Konkursu Recytatorskiego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 dla klas 0-III oraz okolicznych przedszkoli. Przesłuchania konkursowe miały miejsce 26 listopada; w tym roku wzięło w nich udział łącznie 45 uczestników. W jury zasiadali p. dyrektor Elżbieta Czepiel, p. Krystyna Gubernat – opiekunka Koła Muzyczno – Teatralnego i szkolny bibliotekarz, uczennice z Samorządu Uczniowskiego; Maria Pałczyńska – Wierzchoń, Nadia Ziółko oraz gość honorowy p. Iwona  Konieczkowska,  aktorka Teatru STU. Konkurs został przygotowany przez p. Małgorzatę Gofroń, Ewę Mytnik i Dorotę Kaję. Podsumowaniem konkursu było uroczyste wręczenie nagród i dyplomów wszystkim uczestnikom. Laureaci pierwszych miejsc recytowali przed licznie przybyłą publicznością. Podczas finału zaprezentowali się również przedstawiciele Koła Muzyczno-Teatralnego. Piosenkę „Podróż do krainy  bajek” śpiewała Anna Dardzińska, uczennica klasy III b, a piosenkę z repertuaru Elżbiety Adamiak „Krakowska ballada” zaprezentowała Kaja Kornajew z klasy VI a.  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom oraz paniom z przedszkoli za przygotowanie dzieci. Zapraszamy do udziału w konkursie za rok.

Zobacz także:

Aktualności

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:


STRONIE ARCHIWALNEJ

Aktualności

„Nowy Rok bieży…”

Niech Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, pragniemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni. Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy…

Świąteczne spotkanie w SP z OI nr 30

19 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie Dyrekcji, Nauczycieli i zaproszonych Gości. Był to czas spotkań, rozmów i składania sobie życzeń. Nie obyło się bez upominków pod choinką wręczanych przez dwóch Mikołajów.