5 grudnia odbyła się gala finałowa XVII Konkursu Recytatorskiego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 dla klas 0-III oraz okolicznych przedszkoli. Przesłuchania konkursowe miały miejsce 26 listopada; w tym roku wzięło w nich udział łącznie 45 uczestników. W jury zasiadali p. dyrektor Elżbieta Czepiel, p. Krystyna Gubernat – opiekunka Koła Muzyczno – Teatralnego i szkolny bibliotekarz, uczennice z Samorządu Uczniowskiego; Maria Pałczyńska – Wierzchoń, Nadia Ziółko oraz gość honorowy p. Iwona  Konieczkowska,  aktorka Teatru STU. Konkurs został przygotowany przez p. Małgorzatę Gofroń, Ewę Mytnik i Dorotę Kaję. Podsumowaniem konkursu było uroczyste wręczenie nagród i dyplomów wszystkim uczestnikom. Laureaci pierwszych miejsc recytowali przed licznie przybyłą publicznością. Podczas finału zaprezentowali się również przedstawiciele Koła Muzyczno-Teatralnego. Piosenkę „Podróż do krainy  bajek” śpiewała Anna Dardzińska, uczennica klasy III b, a piosenkę z repertuaru Elżbiety Adamiak „Krakowska ballada” zaprezentowała Kaja Kornajew z klasy VI a.  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom oraz paniom z przedszkoli za przygotowanie dzieci. Zapraszamy do udziału w konkursie za rok.

Zobacz także:

Wracamy do szkoły!

Z dniem 18 stycznia 2021 roku klasy I – III wznawiają zajęcia stacjonarne. Obowiązują nadal podwyższone standardy sanitarne i procedury szkolne. Klasy IV – VIII nadal uczą się zdalnie.  Prosimy Rodziców o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w ogłoszeniach dzienniku elektronicznym.

Cegiełka na sztandar

Społeczność Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie inicjatywy ufundowania nowego sztandaru naszej Szkoły.

Aktualności

Szczęśliwego Nowego Roku!

W imieniu Dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej składamy serdeczne życzenia pomyślnego nadchodzącego roku 2021. Patrzymy w przyszłość z optymizmem i nadzieję, liczymy na rychłe spotkanie w murach naszej szkoły.