III MIĘDZYNARODOWA EDYCJA VII OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „PRZERWA NA CZYTANIE”

My lubimy czytać! Lubimy też wszelakie akcje czytelnicze! W październiku 2022 r. nasza Szkoła wzięła udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie”, zorganizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Akcja realizowana jest w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Ale nie trzeba specjalnych akcji, aby w naszych klasach lekcyjnych i na korytarzach Trzydziestki zobaczyć zaczytanych uczniów, bo „kto czyta, ten żyje podwójnie!”