Menu

III MIĘDZYNARODOWA EDYCJA VII OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „PRZERWA NA CZYTANIE”

My lubimy czytać! Lubimy też wszelakie akcje czytelnicze! W październiku 2022 r. nasza Szkoła wzięła udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie”, zorganizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Akcja realizowana jest w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Ale nie trzeba specjalnych akcji, aby w naszych klasach lekcyjnych i na korytarzach Trzydziestki zobaczyć zaczytanych uczniów, bo „kto czyta, ten żyje podwójnie!”

Zobacz także:

Zimowe Igrzyska Emil Open

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3a Dawid Kołek uczestniczył w Zimowych Igrzyskach , które odbyły się w Czeskich Budziejowicach i w ośrodku narciarskim Lipno. Rywalizowali sportowcy z 4 krajów – Czech, Słowacji, Polski i Węgier! Od niedawna do projektu zaproszeni są również zawodnicy z Albanii. Dawid startował w konkurencji narciarstwo alpejskie, gdzie zajął I

Wolontariusze WOŚP

W niedzielę 28.01.2024 roku już po raz 32 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem „Płuca po pandemii”.  Uczniowie klasy 3a Zofia Buzon – Błasiak i Aleksander Bularz zostali wolontariuszami WOŚP. Brawo!