05.10.2020 r. – 11.10.2020 r. obchodzimy Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji, który odbywa się pod hasłem: DYSLEKSJA INSPIRUJE DO (NIE)ZWYKŁYCH DZIAŁAŃ. W dniu 8 października obchodzimy Dzień dysleksji.  W tym też dniu zachęcamy do zwrócenia szczególnej uwagi na dzieci, uczniów naszej szkoły, którzy mają  specyficzne trudności w obrębie czytania i pisania. Należy pamiętać jednak, że uczeń z dysleksją widzi, słyszy, czuje i odbiera ten świat tak samo jak każdy inny człowiek, który nie ma wady wzroku, słuchu, uszkodzonego dotyku i wszystkie jego zmysły ze sobą prawidłowo współpracują. Kochani Nasi uczniowie, jesteśmy razem z Wami i wspieramy Was każdego dnia.

Zachęcam Wszystkich Państwa do obejrzenia filmiku o dysleksji: