W ostatnim dniu przed zimowymi feriami uczniowie klas 0 – III świętowali Dzień Babci i Dziadka. Zaproszeni goście mogli podziwiać swoje wnuki podczas występu pt. „Cztery pory roku”. Uczniowie zaprezentowali się w recytacji, tańcu i śpiewie. Na koniec wszyscy wspólnie wykonali piosenkę „Moja babcia i mój dziadek” oraz wręczyli własnoręcznie zrobione upominki.

red. i zdj. Magdalena Dąbek

Podziękowanie

Składam serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za współpracę, wzajemną pomoc i wyrozumiałość okazywaną w trakcie zdalnego nauczania. Było ono dla każdego z nas dużym wyzwaniem.

Jubileusz 120-lecia Szkoły

W tym roku we wrześniu po raz sto dwudziesty rozpocznie się w SP 30 rok szkolny. Z tej okazji planujemy szereg działań. Główne uroczystości odbędą się pod koniec listopada, kiedy to mamy w planie okolicznościowe spotkanie z programem artystycznym, koncertem oraz wystawą – dla społeczności szkolnej, środowiska, zaproszonych gości oraz przede wszystkim absolwentów, których miło nam będzie ujrzeć ponownie w starych murach.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty

W piątek 31 lipca w godzinach 9.00 – 12.00 będą wydawane zaświadczenia o wyniku egzaminu. Obierać mogą osobiście rodzice lub uczniowie za pisemnym potwierdzeniem.