W czwartek 23 maja uczniowie klasy IV c pod opieką p. Moniki Rochowiak i p. Mireli Rubin-Lorek zaprosili nas na przedstawienie patriotyczne nawiązujące do wydarzeń związanych z Konstytucją 3 Maja.

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:

STRONIE ARCHIWALNEJ

Rozpoczęcie roku szkolnego

W dniu 2 września 2019 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Na uroczystość przybyli rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Otwarcia nowego roku szkolnego dokonała p. dyrektor Elżbieta Czepiel.

Podręczniki

Nowe podręczniki dla klas trzecich, szóstych oraz V a będą wydawane w terminie uzgodnionym z wychowawcami klas – po wykonaniu niezbędnych czynności księgowych oraz uzupełnieniu ewidencji bibliotecznej.