W piątek 13 grudnia uczniowie mieli możliwość udziału w nietypowej audycji przygotowanej przez Filharmonię Krakowską – operze „Jaś i Małgosia”. Tym razem nie było wielu instrumentów. Był śpiew, taniec kostiumy i niezwykłe postacie.

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:

STRONIE ARCHIWALNEJ

„Nowy Rok bieży…”

Niech Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, pragniemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni. Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy…

Świąteczne spotkanie w SP z OI nr 30

19 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie Dyrekcji, Nauczycieli i zaproszonych Gości. Był to czas spotkań, rozmów i składania sobie życzeń. Nie obyło się bez upominków pod choinką wręczanych przez dwóch Mikołajów.