W piątek 8 listopada uczciliśmy kolejną rocznicę odzyskania niepodległości. Klasa VII b pod opieką p. Adriana Karkowskiego i p. Macieja Pałczyńskiego zaprosiła nas na przedstawienie, które poprzez kompilację scenek historycznych przybliżyło temat walki o niepodległość w okresie zaborów oraz pierwszej wojny światowej.

red. Krystyna Gubernat

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:

STRONIE ARCHIWALNEJ

Smacznie i zdrowo

Uczniowie klasy I b uczestniczyli dziś w kolejnych warsztatach kulinarno-ekologicznych. Tym razem efektem wspólnej pracy były pyszne i zdrowe szaszłyki-jeżyki.

Muzyczna audycja Filharmonii Krakowskiej

W piątek 13 grudnia uczniowie mieli możliwość udziału w nietypowej audycji przygotowanej przez Filharmonię Krakowską – operze „Jaś i Małgosia”. Tym razem nie było wielu instrumentów. Był śpiew, taniec kostiumy i niezwykłe postacie.