Certyfikat

Posiadamy prestiżowy tytuł Szkoły Odkrywców Talentów przyznany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji 7 lutego 2015 r. Certyfikat uzyskaliśmy po rozpatrzeniu wniosku nauczycieli: Krystyny Glanowskiej, Krystyny Gubernat, Anny Michalik i Zygmunta Dutkiewicza – prowadzących zajęcia artystyczne i sportowe. W momencie nadania certyfikatu tylko 10 szkół podstawowych w Krakowie było w ten sposób wyróżnionych. Teraz jest ich więcej, co można sprawdzić na mapce ORE. Cały czas wspieramy utalentowane dzieci, prowadząc dla nich zajęcia, tworząc okazje do prezentacji w szkole, dla rodziców oraz na zewnątrz. Uczniowie reprezentują szkołę w konkursach artystycznych organizowanych przez instytucje kultury: wokalnych, teatralnych i recytatorskich oraz biorą udział w imprezach i uroczystościach środowiskowych. Poniżej nazwiska wielokrotnych laureatów; także absolwentów, o których nie sposób zapomnieć.

• Bartosz Brzuchacz kl. VII b
  • Szymon Szeliga kl. VII b