Szkoła w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów przedstawiających życie naszej szkoły.

1.  Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o szkole. Przewodnikami będą uczniowie klasy IVa: Agata, Nadia, Róża i Mateusz.

2. Uczniowie klas pierwszych uczestniczą w zajęciach sportowych w szkole oraz na lodowisku.  Pierwszaki na sportowo.

Zimowe Igrzyska Emil Open

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3a Dawid Kołek uczestniczył w Zimowych Igrzyskach , które odbyły się w Czeskich Budziejowicach i w ośrodku narciarskim Lipno. Rywalizowali sportowcy z 4 krajów – Czech, Słowacji, Polski i Węgier! Od niedawna do projektu zaproszeni są również zawodnicy z Albanii. Dawid startował w konkurencji narciarstwo alpejskie, gdzie zajął I

Wolontariusze WOŚP

W niedzielę 28.01.2024 roku już po raz 32 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem „Płuca po pandemii”.  Uczniowie klasy 3a Zofia Buzon – Błasiak i Aleksander Bularz zostali wolontariuszami WOŚP. Brawo!