Dawno, dawno temu żył sobie młody książę, który chciał pojąć za żonę prawdziwą księżniczkę. Ale jak to w baśniach bywa, nigdzie nie mógł znaleźć odpowiedniej kandydatki na żonę. Pełna uroku, koloru i wesołych piosenek wersja znanej i lubianej baśni Andersena przeniosła dzieci z klas 0, II a, III a i III b w fantastyczny świat Króla Grocha, Królowej Grochówki i ich syna, Księcia Groszka.

Mieliśmy okazję zobaczyć, jak skończy się historia młodego księcia i jak ważną rolę odegra maleńkie ziarenko grochu ukryte pod stertami puchowych pierzyn?

red. Dorota Kaja

Zdjęcia pochodzą ze strony Teatru Współczesnego.