WYPRAWKA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

• piórnik wyposażony w: 2 ołówki, nożyczki, klej, strugaczkę, linijkę, gumkę, miękkie kredki ołówkowe.
  • kredki świecowe
  • pisaki
  • nieduże liczydło
  • zeszyt A-4 czysty (bez linii, kratek)
  • teczki na gumkę – 2 szt.
  • podpisany worek z butami
  • podpisany worek ze strojem gimnastycznym (bawełniana koszulka, krótkie bawełniane spodenki)
  • buty do gimnastyki na jasnej podeszwie
  • chusteczki higieniczne

Wszystko powinno być podpisane. Pozostałe przybory zostaną ustalone podczas wrześniowych zebrań z wychowawcami.

Podręczniki i ćwiczenia otrzymają dzieci w szkole. Materiały edukacyjne do religii kupują rodzice we własnym zakresie.

Wychowawczynie klas pierwszych: Magdalena Dąbek
Aneta Mroczek

WYPRAWKA DLA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

Piórnik z wyposażeniem:

• kredki ołówkowe
  • kredki woskowe
  • nożyczki
  • klej
  • ołówek HB
  • temperówka
  • gumka do mazania
  • pisaki

Pozostałe:

• teczka na gumkę – 1 szt.
  • patyczki – liczmany
  • plastelina
  • ryza papieru ksero – 1 szt. na półrocze

W trakcie roku szkolnego będziemy Państwa prosiły o pomoc: zakupienie lub dostarczenie pomocy o charakterze okolicznościowym, materiałów plastycznych potrzebnych do zajęć, takich jak: gałązki, brokaty, farby, pastele, węgiel, papier techniczny, papier kolorowy.

Prosimy także o środki potrzebne do zajęć warsztatowych, plastycznych:

• ręczniki papierowe – 2 rolki
  • chusteczki higieniczne w pudełku
  • chusteczki nawilżone

Strój gimnastyczny: czarne getry bawełniane lub krótkie czarne/granatowe spodenki oraz biały gładki podkoszulek z krótkim rękawem w worku z materiału.

WSZYSTKIE  RZECZY  NALEŻY  PODPISAĆ!

KARTY PRACY  z których będziemy korzystali (zakup grupowy)

Karty pracy wyd. WSiP – box „Planeta dzieci. Sześciolatek.”

RELIGIA
,,Ćwiczenia do religii dla kl. 0: Kocham Cię, dobry Jezu”
(zakup indywidualny)
Autorzy:  ks. T. Panuś, ks. A. Kielian, E. Chojecka , wyd. Św. Stanisława BM