Menu

Wyniki konkursu Tablica z Klasą

Z przyjemnością informujemy o wynikach konkursu Tablica z klasą. W drodze przeprowadzonego głosowania wyłoniono 3 zwycięzców!

W kategorii klas 1-3 konkurs wygrywa klasa 3A tablicą Sny to bardzo tajemnicze zjawiszcza.

W kategorii klas 4-8 mamy wynik ex aequo klasy 6B – tablica Godzina geniusza – projekty uczniowskie i 7B – tablica Sokrates.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także:

Aktualności

Wyniki ósmoklasistów

Miło nam poinformować, ze uczniowie naszej szkoły uzyskali wyniki wyższe niż w Polsce i Małopolsce. Odpowiednio uczniowie napisali:   Polska Małopolska Nasi uczniowie Język polski 61% 67% 80% Matematyka 52% 59% 65% Język angielski 66% 70% 86%  Dało nam to odpowiednio stanin najwyższy 9 z języka polskiego, stanin 7 wysoki z matematyki i stanin bardzo