Wolne miejsca w oddziale przedszkolnym

Posiadamy wolne miejsca w Oddziale Przedszkolnym. Zapraszamy. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszej szkoły .

Lp Dzielnica Placówka Adres placówki Numer telefonu Liczba wolnych miejsc
1 VIII Dębniki Oddziały „0” Integracyjne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 30 KONFEDERACKA 12, 30-306 Kraków 122663658 7
SUMA                 7

Wielkanocny „zbijak”

W ubiegłym tygodniu uczniowie świetlicy uczestniczyli w przedświątecznym turnieju popularnego „zbijaka”. Mimo, iż zwycięzca zawsze jest tylko jeden, wszyscy uczestnicy walczyli do ostatniej sekundy meczu i włożyli w grę wielkie zaangażowanie oraz uśmiech.

Historia przysłów – podsumowanie innowacji

W roku szkolnym 2023/2024 w naszej szkole realizowano innowacje Historia przysłów. Na zajęciach poruszano zagadnienia dotyczące polskich przysłów, ich znaczenia oraz genezy. Szczególny nacisk położono na przysłowia, które odnosiły się do wydarzeń, miejsc, postaci lub zjawisk historycznych. Zajęcia poszerzały słownictwo i wiedzę historyczną uczniów oraz uwrażliwiały na zmiany zachodzące w języku na przestrzeni dziejów .