Wnioski można przesyłać drogą elektroniczną z wyłączeniem osobistego kontaktu.

Do 31 marca br. trwa rejestracja wniosków w elektronicznym systemie rekrutacji do krakowskich przedszkoli i szkół podstawowych. Jednym z jej elementów jest konieczność dostarczenia podpisanego wniosku do placówki pierwszego wyboru. Mając jednak na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców Krakowa związane z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, podpisane wnioski można przesyłać do przedszkoli i szkół podstawowych także w formie skanu lub zdjęcia dokumentu.

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:

STRONIE ARCHIWALNEJ

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

Informujemy, że od środy 1 kwietnia budynek szkolny przy ul. Konfederackiej zostanie zamknięty do odwołania. Nie będzie dyżurów w sekretariacie ani na portierni. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.

W związku z trwającą pandemią okres zawieszenia zajęć został przedłużony do Świąt Wielkanocnych.

Nauczanie zdalne

W związku z pojawieniem się rozporządzenia MEN sankcjonującego zdalne nauczanie staramy się wypracować nowe sposoby komunikacji oraz usystematyzować działania w zakresie dydaktyki i wychowania. Od środy 25 marca 2020 r. realizujemy podstawę programową.