Szkolny konkurs plastyczno-literacki dla uczniów kl.VIII

Droga szkolna Społeczności!

Na ogłoszony szkolny konkurs plastyczno-literacki dla uczennic i uczniów klas ósmych, polegający na wykonaniu ilustracji do lektury obowiązkowej, wpłynęło 13 prac.

Oto wyniki:

I miejsce ex aequo:
Maja Biały (kl. 8c): „Świtezianka”
Natalia Hardt (kl. 8b): „Balladyna”
Aleksandra Rogowska (kl. 8c): „Pan Tadeusz”

II mmiejsce ex aequo:
Róża Czaplińska (kl. 8c): „Latarnik”
Paulina Urbańska (kl. 8a): „Latarnik”

III miejsce ex aequo:
Anna Maistrenko (kl. 8c): „Latarnik”
Maryla Matoga (kl. 8c): „Opowieść wigilijna”

Zwyciężczyniom serdecznie gratuluję!