Menu

Szkolny konkurs plastyczno-literacki dla uczniów kl.VIII

Droga szkolna Społeczności!

Na ogłoszony szkolny konkurs plastyczno-literacki dla uczennic i uczniów klas ósmych, polegający na wykonaniu ilustracji do lektury obowiązkowej, wpłynęło 13 prac.

Oto wyniki:

I miejsce ex aequo:
Maja Biały (kl. 8c): „Świtezianka”
Natalia Hardt (kl. 8b): „Balladyna”
Aleksandra Rogowska (kl. 8c): „Pan Tadeusz”

II mmiejsce ex aequo:
Róża Czaplińska (kl. 8c): „Latarnik”
Paulina Urbańska (kl. 8a): „Latarnik”

III miejsce ex aequo:
Anna Maistrenko (kl. 8c): „Latarnik”
Maryla Matoga (kl. 8c): „Opowieść wigilijna”

Zwyciężczyniom serdecznie gratuluję!

Mirela Rubin-Lorek, organizatorka i członkini jury

Zobacz także:

Zimowe Igrzyska Emil Open

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3a Dawid Kołek uczestniczył w Zimowych Igrzyskach , które odbyły się w Czeskich Budziejowicach i w ośrodku narciarskim Lipno. Rywalizowali sportowcy z 4 krajów – Czech, Słowacji, Polski i Węgier! Od niedawna do projektu zaproszeni są również zawodnicy z Albanii. Dawid startował w konkurencji narciarstwo alpejskie, gdzie zajął I

Wolontariusze WOŚP

W niedzielę 28.01.2024 roku już po raz 32 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem „Płuca po pandemii”.  Uczniowie klasy 3a Zofia Buzon – Błasiak i Aleksander Bularz zostali wolontariuszami WOŚP. Brawo!