Znalezione obrazy dla zapytania straż miejska kraków

Jak co roku we wrześniu, uczniowie klas 0- 3 spotkali się z funkcjonariuszami Straży Miejskiej, którzy przypomnieli, jak należy bezpiecznie poruszać się po drogach.

red. Dorota Kaja

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:

STRONIE ARCHIWALNEJ

Jedwabnym szlakiem…

Dzisiaj wszystko, co tylko chcemy, kupimy w sklepie, tuż za rogiem. Nie zawsze tak było. Wiele stuleci temu cenne towary wędrowały do naszego kraju z dalekich Chin. Przebywały długą drogę, którą nazywano jedwabnym szlakiem.

Uroczystość ślubowania

Dzień Edukacji Narodowej to w naszej szkole bardzo ważny dzień, szczególnie dla uczniów klas pierwszych i oddziału przedszkolne0go. Nasi pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniowskiego.