Ślubowanie uczniów klas pierwszych to dzień długo wyczekiwany przez dzieci, do którego przygotowywały się od kilku tygodni. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym najmłodszych uczniów. Dzieci zatańczyły poloneza, zaprezentowały  swoje talenty recytatorskie oraz wokalno-instrumentalne, wzbudzając aplauz wśród zgromadzonej publiczności.

Podczas ceremonii 28 pierwszoklasistów, w obecności Dyrekcji, wychowawczyń oraz zgromadzonych Rodziców, złożyło ślubowanie na sztandar szkoły. Pierwszaki bardzo dojrzale i z powagą uczestniczyły w uroczystości. Dzięki swojej postawie zostały  przyjęte do szkolnego grona uczniów.

Następnie Pani Dyrektor ogromnym ołówkiem pasowała pierwszaków na uczniów. Wychowawczynie wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy, Rodzice ofiarowali niezbędniki ucznia, a koledzy z klas drugich – samodzielnie przygotowane upominki. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Gratulujemy i życzymy naszym nowym uczniom dużo sukcesów podczas szkolnej wędrówki w odkrywaniu tajników wiedzy.

Dziś także swój ważny dzień miały przedszkolaki. Po raz pierwszy nasi najmłodsi zaprezentowali swoje umiejętności podczas uroczystej akademii. Dzieci, ubrane w jesienne barwy, zatańczyły z pomponami i parasolkami.

Zobacz także:

Aktualności

Psia Lekcja

Uczniowie klas I, I b, II b i III b realizują w bieżącym roku szkolnym program „Psia Lekcja” organizowany przez Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom. Dzięki udziałowi w programie młodzi miłośnicy czworonogów otrzymają podstawową wiedzę z obszaru potrzeb psa i sposobów komunikacji z nim. Dowiedzą się także jak psy mogą pomagać ludziom. Zajęcia lekcyjne i działania dostosowane

Aktualności

Śladami mistrza z Czarnolasu

W piątek, 1 X 2021 r., miał miejsce publiczny pokaz miniprojektów z języka polskiego pt. ,,Śladami mistrza z Czarnolasu”. Klasa VII A przedstawiła efekty swojej pracy koleżankom i kolegom z równoległych klas.

INNOWACJE I PROJEKTY PROWADZONE W NASZEJ SZKOLE

Klasa 1a – innowacja – „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” międzynarodowy projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III edycja III – projekty realizowane w klasie : ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka” – to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu,