Ślubowanie uczniów klas pierwszych to dzień długo wyczekiwany przez dzieci, do którego przygotowywały się od kilku tygodni. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym najmłodszych uczniów. Dzieci zatańczyły poloneza, zaprezentowały  swoje talenty recytatorskie oraz wokalno-instrumentalne, wzbudzając aplauz wśród zgromadzonej publiczności.

Podczas ceremonii 28 pierwszoklasistów, w obecności Dyrekcji, wychowawczyń oraz zgromadzonych Rodziców, złożyło ślubowanie na sztandar szkoły. Pierwszaki bardzo dojrzale i z powagą uczestniczyły w uroczystości. Dzięki swojej postawie zostały  przyjęte do szkolnego grona uczniów.

Następnie Pani Dyrektor ogromnym ołówkiem pasowała pierwszaków na uczniów. Wychowawczynie wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy, Rodzice ofiarowali niezbędniki ucznia, a koledzy z klas drugich – samodzielnie przygotowane upominki. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Gratulujemy i życzymy naszym nowym uczniom dużo sukcesów podczas szkolnej wędrówki w odkrywaniu tajników wiedzy.

Dziś także swój ważny dzień miały przedszkolaki. Po raz pierwszy nasi najmłodsi zaprezentowali swoje umiejętności podczas uroczystej akademii. Dzieci, ubrane w jesienne barwy, zatańczyły z pomponami i parasolkami.

Zobacz także:

Aktualności

Oficjalna strona SP 30

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, pracowników emerytowanych, uczniów i ich rodziców.

Joanna Arciszewska
dyrektor szkoły

Przerwy na czytanie

W piątek, 9 X br., cała szkoła wzięła udział w I Międzynarodowej Edycji „Przerwy na czytanie”, zorganizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp.

Tarcza szkolna
Aktualności

Ślubowanie uczniów klas I

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się powitanie przedszkolaków oraz Ślubowanie uczniów klas I.