Ślubowanie uczniów klas pierwszych to dzień długo wyczekiwany przez dzieci, do którego przygotowywały się od kilku tygodni. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym najmłodszych uczniów. Dzieci zatańczyły poloneza, zaprezentowały  swoje talenty recytatorskie oraz wokalno-instrumentalne, wzbudzając aplauz wśród zgromadzonej publiczności.

Podczas ceremonii 28 pierwszoklasistów, w obecności Dyrekcji, wychowawczyń oraz zgromadzonych Rodziców, złożyło ślubowanie na sztandar szkoły. Pierwszaki bardzo dojrzale i z powagą uczestniczyły w uroczystości. Dzięki swojej postawie zostały  przyjęte do szkolnego grona uczniów.

Następnie Pani Dyrektor ogromnym ołówkiem pasowała pierwszaków na uczniów. Wychowawczynie wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy, Rodzice ofiarowali niezbędniki ucznia, a koledzy z klas drugich – samodzielnie przygotowane upominki. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Gratulujemy i życzymy naszym nowym uczniom dużo sukcesów podczas szkolnej wędrówki w odkrywaniu tajników wiedzy.

Dziś także swój ważny dzień miały przedszkolaki. Po raz pierwszy nasi najmłodsi zaprezentowali swoje umiejętności podczas uroczystej akademii. Dzieci, ubrane w jesienne barwy, zatańczyły z pomponami i parasolkami.

Zobacz także:

Wracamy do szkoły!

Z dniem 18 stycznia 2021 roku klasy I – III wznawiają zajęcia stacjonarne. Obowiązują nadal podwyższone standardy sanitarne i procedury szkolne. Klasy IV – VIII nadal uczą się zdalnie.  Prosimy Rodziców o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w ogłoszeniach dzienniku elektronicznym.

Cegiełka na sztandar

Społeczność Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie inicjatywy ufundowania nowego sztandaru naszej Szkoły.

Aktualności

Szczęśliwego Nowego Roku!

W imieniu Dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej składamy serdeczne życzenia pomyślnego nadchodzącego roku 2021. Patrzymy w przyszłość z optymizmem i nadzieję, liczymy na rychłe spotkanie w murach naszej szkoły.