1 września powitaliśmy nowy rok szkolny. Nie było to jednak rozpoczęcie takie jak zwykle. Ze względu na bezpieczeństwo nas wszystkich odbywało się w małych grupach z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wszystkich zgromadzonych uczniów witała pani dyrektor Joanna Arciszewska oraz pan dyrektor Adrian Karkowski.

Uczniów Oddziału Przedszkolnego oraz klas pierwszych krótkim występem powitała klasa 3a.

Pani dyrektor życzyła wszystkim dużo zdrowia, uśmiechu i wielu sukcesów w nauce.

Zobacz także:

15 września – Międzynarodowy Dzień Kropki

Słyszeliście o Dniu Kropki? Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka,

Aktualności

Nasze podróże – te małe i te duże.

Na zajęciach komputerowych uczniowie klasy II b doskonalili umiejętność korzystania z edytora grafiki. Powstały piękne prace przedstawiające wakacje podróże. Ciekawe czy Rodzice rozpoznają prace swoich dzieci?

Aktualności

Jak powstaje prąd?

Na to interesuje pytanie próbowali dziś odpowiedzieć uczniowie klasy II b. Dzieci wiedzą już, że prąd może powstać na kilka różnych sposobów i doskonale je znają. Potrafią wymienić odnawialne źródła energii, a nawet samodzielnie wytworzyć prąd z… ziemniaków!