Dzięki uprzejmości jednego z rodziców dziecka z Oddziału Przedszkolnego, otrzymaliśmy matę, na której dzieci będą mogły przebywać podczas zajęć, bawić się oraz odpoczywać.

W imieniu wszystkich dzieci bardzo dziękujemy.

Rysunek przedstawia ludziki z Minecrafta oraz napis: Ferie 2021 Półkolonie MatmaCraft

MatmaCraft – ferie 2021

MatmaCraft serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6 – 11 lat, do wzięcia udziału w wyjątkowych półkoloniach zimowych. Pięć dni wyjątkowej zabawy w świecie Minecraft i robotyki LEGO WeDo.

Gwiazdka dla zwierzaka

W poprzednich latach braliśmy udział w Gwiazdce dla Zwierzaka. W tym roku akcja ma wyjątkowe znaczenie, ponieważ, w związku z sytuacją epidemiologiczną, ilość darów dla zwierzaków bardzo zmalała, a zaniedbane psy i koty cały czas trafiają do schroniska.