Projekty ogólnopolskie

W roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła uczestniczyła w wielu projektach ogólnopolskich. Były to: Żonkile, BohaterON, Krokusy, Szkoła do hymnu, Narodowe Czytanie, Młodzi głosują, Muzeum w pudełku, Słuchowisko „Bombka z Memmingen” . Projekty nie tylko wzbogaciły wiedzę naszych uczniów, pozwoliły na zrealizowanie zajęć spoza podstawy programowej oraz poszerzyły ofertę edukacyjną naszej placówki. Poza tym angażowały naszych uczniów i sprawiły, że wiedzę zdobywali z niezwykłą przyjemnością. Poniżej dyplomy uczestnictwa.