Menu

Projekty ogólnopolskie

W roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła uczestniczyła w wielu projektach ogólnopolskich. Były to: Żonkile, BohaterON, Krokusy, Szkoła do hymnu, Narodowe Czytanie, Młodzi głosują, Muzeum w pudełku, Słuchowisko „Bombka z Memmingen” . Projekty nie tylko wzbogaciły wiedzę naszych uczniów, pozwoliły na zrealizowanie zajęć spoza podstawy programowej oraz poszerzyły ofertę edukacyjną naszej placówki. Poza tym angażowały naszych uczniów i sprawiły, że wiedzę zdobywali z niezwykłą przyjemnością. Poniżej dyplomy uczestnictwa.

Zobacz także:

Aktualności

Wyniki ósmoklasistów

Miło nam poinformować, ze uczniowie naszej szkoły uzyskali wyniki wyższe niż w Polsce i Małopolsce. Odpowiednio uczniowie napisali:   Polska Małopolska Nasi uczniowie Język polski 61% 67% 80% Matematyka 52% 59% 65% Język angielski 66% 70% 86%  Dało nam to odpowiednio stanin najwyższy 9 z języka polskiego, stanin 7 wysoki z matematyki i stanin bardzo