Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas,
kiedy nasze skrzydła zapominają,
jak latać
.”  

Antoine de Saint-Exupéry

Szanowna Pani
Barbara Balmas
Wicedyrektor Głównej Księgarni Naukowej w Krakowie

Szanowna Pani
Agnieszka Jureczko-Knera
Kierowniczka Działu Marketingu i Sponsoringu
w Zarządzie Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Szanowny Pan
Marek Król
Wiceprezes Zarządu Firmy LOBOS

Szanowna Pani
Zofia Wilczyńska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 110 w Krakowie

Szanowna Pani
Renata Wróblewska
Właścicielka firmy cateringowej
Różowy Słoń

Oraz Rodzice i Anonimowi Darczyńcy

W imieniu całej Społeczności Szkoły Podstawowej z Oddziałami  Integracyjnymi nr 30 w Krakowie serdecznie dziękujemy za wsparcie i okazaną pomoc uczniom z Ukrainy. Dzięki Państwa życzliwości mogliśmy pomóc dzieciom, które musiały przerwać swoje dzieciństwo i szukać pomocy w Polsce.  Szkolne artykuły dadzą im namiastkę normalności i sprawią, że uwierzą w dobroć, przyjaźń i bezinteresowność.

Szczególne podziękowania składamy p. Grzegorzowi Bojdo, Kierownikowi Sprzedaży za przygotowanie i przekazanie materiałów.

Z wyrazami szacunku,
Adrian Karkowski


Zobacz także:

uczniowie biorący udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach sztafet na ergometrze wioślarskim
Aktualności

Złote dziewczęta

26 listopada odbyły się XV Ogólnopolskie Mistrzostwa sztafet na ergometrze wioślarskim.
Szkołę reprezentowały 3 sztafety dziewcząt. Wszystkie walczyły dzielnie do ostatniego pociągnięcia wioseł i zajęły wysokie miejsca.

Niepodległa do Hymnu

W związku z 104 rocznicą odzyskania niepodległości szkoła wzięła udział w akcji ogólnopolskiej Niepodległa do hymnu. Uroczysty apel odbył się 8 listopada. Przygotowała go klasa 5b. Uczniowie wraz z całą społecznością szkolną śpiewali pieśni patriotyczne. Ponadto zabrali nas w podróż w czasie do roku 1918. Mogliśmy usłyszeć głos naszych przodków i dowiedzieć się co czuli

Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada

Ten wyjątkowy dzień dzieci obchodziły w swoich klasach. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 a Klasa 2a do matematycznych zmagań zaprosiła swoje misie. Klasa 2 b Klasa 2b obejrzała prezentację multimedialną o tym dniu, wykonała pracę plastyczne, z wykorzystaniem programu Wordwall rozwiązywała zagadki, labirynty, rebusy. Czytaliśmy fragmenty książek o misiach m.in. Cz. Janczarski „Miś Uszatek”, Klasa