W dniu 17 listopada został ponownie otwarty do użytku plac zabawy przy naszej szkole, na którym wymieniona została cała nawierzchnia. Na razie będzie z niego korzystała grupa przedszkolna w czasie ładnej pogody, ponieważ ma zajęcia na terenie szkoły. Po powrocie z nauczania na odległość będą z niego korzystali także inni uczniowie. Oczywiście zgodnie z obowiązującymi w czasie pandemii zasadami. Aby nawierzchnia posłużyła przez długie lata trzeba pamiętać, że nie można po niej jeździć na deskorolce, rolkach lub rowerze. Mamy nadzieję, że wkrótce nasi uczniowie wrócą do szkoły i będą mogli korzystać z rekreacji na placu zabaw.

mgr Joanna Arciszewska