Menu

Niekonwencjonalna potwórka z biologii

W piątek, 26 XI 2021 r., klasa VII c przedstawiła efekty prac nad swoim projektem z biologii. Publiczność złożona z uczennic i uczniów kl. VII a mogła powtórzyć sobie w niebanalny sposób wiadomości nt. układu kostnego człowieka. Prezentacja multimedialna, plakat, lapbook oraz gra planszowa okazały się wspaniałymi technikami powtórki. Gratulujemy klasie oraz p. Ewie Kamińskiej!

red. Mirela Rubin-Lorek

Zobacz także:

Zimowe Igrzyska Emil Open

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3a Dawid Kołek uczestniczył w Zimowych Igrzyskach , które odbyły się w Czeskich Budziejowicach i w ośrodku narciarskim Lipno. Rywalizowali sportowcy z 4 krajów – Czech, Słowacji, Polski i Węgier! Od niedawna do projektu zaproszeni są również zawodnicy z Albanii. Dawid startował w konkurencji narciarstwo alpejskie, gdzie zajął I

Wolontariusze WOŚP

W niedzielę 28.01.2024 roku już po raz 32 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem „Płuca po pandemii”.  Uczniowie klasy 3a Zofia Buzon – Błasiak i Aleksander Bularz zostali wolontariuszami WOŚP. Brawo!