W środę 12 grudnia w Ośrodku Sportu i Kultury w Sidzinie miał miejsce finał zmagań artystycznych uczniów Dzielnicy VIII w kategorii wokalnej i recytatorskiej. Naszym jedynym reprezentantem był Bartosz Brzuchacz z kl. VII b. Bartek zakwalifikował się do ścisłego finału, w którym rywalizowało sześciu wokalistów. Ostatecznym werdyktem jury przyznało mu I MIEJSCE. Gratulacje!

Zobacz także:

Festyn szkolny

W sobotę 8 czerwca w godzinach przedpołudniowych odbędzie się tradycyjny festyn szkolny. Zapraszamy uczniów wraz z Rodzicami – przygotowujemy szereg atrakcji.

Apel patriotyczny

W czwartek 23 maja uczniowie klasy IV c pod opieką p. Moniki Rochowiak i p. Mireli Rubin-Lorek zapraszają na apel o tematyce patriotycznej.

Zajęcia adaptacyjne dla kandydatów

Serdecznie zapraszamy przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na dni otwarte. 15 maja w godz. 16.45-17.30 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci. Dla Rodziców prelekcja psychologa „Dojrzałość szkolna”. 22 maja w godz. 16.45-17.30 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci. Dla Rodziców prelekcja logopedy „Wspieranie rozwoju mowy dziecka”.