Z radością informujemy, że w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży – Igrzyskach Młodzieży Szkolnej trójka naszych reprezentantów uzyskała awans do zawodów szczebla wojewódzkiego. W rozgrywkach TENISA STOŁOWEGO, które odbyły się 23. października,  Olga Kustra (VIII b) i Rafał Majdak (VII b) zajęli III MIEJSCA, a Zuzanna Rudny (VIII b) V MIEJSCE.

red. Krystyna Gubernat

Szkolna strona www

Witamy na OFICJALNEJ STRONIE Szkoły Podstawowej nr 30. Strona działa od marca 2019 roku. Szczegółówe informacje z poprzednich lat znajdziecie Państwo na:

STRONIE ARCHIWALNEJ

Projekty ,,Uniwersytetu Dzieci”

W bieżącym roku szkolnym trzy klasy młodsze realizują scenariusze z projektu Uniwersytetu Dzieci. W ramach realizacji projektu ,,Inspiruję do nauki” tworzone są i realizowane w klasie 1 a cykle lekcji na podstawie scenariuszy Uniwersytetu Dzieci. Projekt realizuje p. Ewa Mytnik.

Święto Niepodległości

W piątek 8 listopada uczciliśmy kolejną rocznicę odzyskania niepodległości. Klasa VII b pod opieką p. Adriana Karkowskiego i p. Macieja Pałczyńskiego zaprosiła nas na przedstawienie, które poprzez kompilację scenek historycznych przybliżyło temat walki o niepodległość w okresie zaborów oraz pierwszej wojny światowej.