Menu

Międzyszkolny konkurs plastyczny dla uczennic i uczniów klas 1-4

Droga szkolna Społeczności!

Na ogłoszony międzyszkolny konkurs plastyczny dla uczennic i uczniów klas 1-4, polegający na wykonaniu plakatu w dowolnej technice plastycznej na temat bezpieczeństwa podczas ferii wpłynęło 65 prac z 3 szkół krakowskich.
Wszystkie dzieci przesłały bardzo ciekawe i piękne prace.
Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła 6 Laureatów Konkursu:

I miejsce zdobyła uczennica 2 klasy SPzOI nr 3 w Krakowie – Zofia Dziadowiec
II miejsce zdobył uczeń 2 klasy SPzOI nr 30 w Krakowie – Wojciech Zmaczyński
III miejsce zdobył uczeń 1 klasy z SPzOI nr 30 w Krakowie – Jakub Komorowski
wyróżnione prace:
Wojciech Urbanik – SPzOI nr 3 w Krakowie
Natalia Bisping Adamik – SP nr 110 w Krakowie
Tobiasz Wróbel – SPzOI nr 3 w Krakowie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy!!!

Zobacz także:

Zimowe Igrzyska Emil Open

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3a Dawid Kołek uczestniczył w Zimowych Igrzyskach , które odbyły się w Czeskich Budziejowicach i w ośrodku narciarskim Lipno. Rywalizowali sportowcy z 4 krajów – Czech, Słowacji, Polski i Węgier! Od niedawna do projektu zaproszeni są również zawodnicy z Albanii. Dawid startował w konkurencji narciarstwo alpejskie, gdzie zajął I

Wolontariusze WOŚP

W niedzielę 28.01.2024 roku już po raz 32 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem „Płuca po pandemii”.  Uczniowie klasy 3a Zofia Buzon – Błasiak i Aleksander Bularz zostali wolontariuszami WOŚP. Brawo!