Międzyszkolny konkurs plastyczny dla uczennic i uczniów klas 1-4

Droga szkolna Społeczności!

Na ogłoszony międzyszkolny konkurs plastyczny dla uczennic i uczniów klas 1-4, polegający na wykonaniu plakatu w dowolnej technice plastycznej na temat bezpieczeństwa podczas ferii wpłynęło 65 prac z 3 szkół krakowskich.
Wszystkie dzieci przesłały bardzo ciekawe i piękne prace.
Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła 6 Laureatów Konkursu:

I miejsce zdobyła uczennica 2 klasy SPzOI nr 3 w Krakowie – Zofia Dziadowiec
II miejsce zdobył uczeń 2 klasy SPzOI nr 30 w Krakowie – Wojciech Zmaczyński
III miejsce zdobył uczeń 1 klasy z SPzOI nr 30 w Krakowie – Jakub Komorowski
wyróżnione prace:
Wojciech Urbanik – SPzOI nr 3 w Krakowie
Natalia Bisping Adamik – SP nr 110 w Krakowie
Tobiasz Wróbel – SPzOI nr 3 w Krakowie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy!!!